Новини авіації у світіФранція першою у світі заборонила короткі перельоти

Франція першою у світі заборонила короткі перельоти

Уряд Франції заборонив авіакомпаніям здійснювати регулярні внутрішні рейси за наявності зручної альтернативи у вигляді поїзда.

“Я присвятив себе цьому. Ми перші, хто це зробив”, – заявив президент Франції Емманюель Макрон після офіційної публікації документа 23 травня.

З постанови уряду Франції №2023-385 випливає, що заборонені авіарейси між містами країни, якщо їх з’єднують прямі поїзди з часом у дорозі не більше 2,5 години.

У документі зазначається, що поїзди мають курсувати понад 8 годин на день протягом усього року.

Вестиме облік заборонених маршрутів міністр уряду, відповідальний за цивільну авіацію. Двічі на рік перед початком літнього та зимового сезону навігації він інформуватиме авіакомпанії про маршрути, польоти на яких заборонені.

Постанова про заборону внутрішніх авіарейсів діятиме три роки. За допомогою цього заходу Франція хоче зменшити викиди парникових газів, що виникають під час польоту літаків.

Документ: Décret no 2023-385 du 22 mai 2023

avianews.com
avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.

По теме

Въезд во Францию из Украины оставили только для вакцинированных туристов

Французские власти с 11 октября разрешили въезд во Францию из Украины с целью туризма только полностью вакцинированным путешественникам. Из-за высокого уровня заболеваемости COVID-19 Украина перешла...

Для полетов на самолете или посещения кафе во Франции теперь нужно иметь сертификат здоровья

Правительство Франции обязало с 9 августа всех пассажиров внутреннего междугородного транспорта, включая самолеты, поезда и автобусы, предоставлять сертификат здоровья. Крупнейшая авиакомпания страны Air France уже...

SkyUp возобновит регулярные рейсы во Францию

Лоукостер SkyUp объявил о намерении в августе возобновить регулярные рейсы из Киева сразу в два города Франции. С 19 августа авиакомпания хочет полететь в Ниццу...

Новини авіації

Новости авиации на русском

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: