Грузинська авіакомпанія хоче заробляти на транзиті росіян до Європи

Грузинська авіакомпанія Georgian Airways має намір організувати транзит росіян із Москви через Тбілісі до аеропортів Європи. Нині це єдиний грузинський авіаперевізник, який отримав право на польоти до Росії

У планах Georgian Airways возити громадян Росії до п’яти європейських міст: Мілана, Парижа, Відня, Ларнаки та Салонік, розповів засновник авіакомпанії Тамаз Гаїашвілі.

“Почнемо із 15 червня. Подивимося, як піде ця справа. Але думаємо, що буде достатній попит на цих маршрутах. Через Тбілісі буде зручніше та швидше, ніж на інших напрямках”, – пояснив бізнес-стратегію Georgian Airways її засновник.

Гаїашвілі також розраховує, що відновлене в травні після 4-річної перерви пряме авіасполучення між Росією і Грузією збережеться.

“Уряд Грузії дуже тепло зустрів це рішення. Дай боже, щоб воно ніколи більше не переривалося”, — сказав він.

10 травня російський президент Володимир Путін зняв свою заборону на прямі авіарейси між Росією та Грузією, запроваджену у 2019 році.

Після цього з 19 травня з Москви до Тбілісі почала літати російська авіакомпанія «Азимут», а 20 травня на маршрут вийшла Georgian Airways.

У червні прямі рейси з Сочі до Тбілісі та з Москви до Кутаїсі розпочне російська авіакомпанія Red Wings. Авіаперевізник вже отримав необхідні дозволи від Агентства цивільної авіації Грузії.

Заробіток на транзиті з Росії до Європи

Georgian Airways вже продає квитки для росіян на рейси з Москви до Парижа та Відня через грузинську столицю. Бронювання перельотів з Росії через Грузію до Мілана, Ларнаки та Салонік, про які згадав Гаїашвілі, поки недоступне.

При польоті до Європи пересадка в аеропорту Тбілісі становить лише одну годину. На рейсах з Парижа до Москви час стикування в Тбілісі становить 4,5 години, на рейсах з Відня – 7 годин 40 хвилин.

Мінімальна ціна авіаквитків Georgian Airways Москва-Париж на червень починається від $626 в один бік, з Москви до Відня — від $606 в один бік. Ціна включає перевезення ручної поклажі та багажу 23 кг.

Пример бронирования авиабилетов Georgian Airways из Москвы в Париж через Тбилиси
Приклад бронювання авіаквитків Georgian Airways з Москви до Парижа через Тбілісі

Після російського вторгнення в Україну пряме авіасполучення між Росією та Євросоюзом зупинено. Перевезення росіян до Європи зараз виконують авіакомпанії Turkish Airlines через Стамбул та Air Serbia через Белград.

Через відсутність конкуренції ціни на авіаквитки з Росії до Європи піднялися в декілька разів, що дозволяє авіакомпаніям отримувати вищий заробіток на таких перевезеннях.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!