Georgian Airways поскаржилася на напівпорожні літаки між Москвою та Тбілісі

Boeing 737 Georgian Airways.
Boeing 737 Georgian Airways. Фото: Georgian Airways

Засновник грузинської авіакомпанії Georgian Airways Тамаз Гаїашвілі поскаржився на погане завантаження літаків на відновлених після 4-річної перерви рейсах між Москвою та Тбілісі.

“Завантаженість приблизно 40%. Очікування були іншими”, – сказав він “Еху Кавказу”.

Однак поки, за словами Гаїашвілі, авіакомпанія не скорочуватиме частоту рейсів, а зачекає на зміну ситуації 1-2 місяці.

Поліпшити завантаження літаків Georgian Airways хоче за допомогою транзитних перевезень через Тбілісі. Авіакомпанія планує возити росіян із Москви до країн Євросоюзу.

На сайті грузинської авіакомпанії вже можна купити квитки з Москви до Парижа та Відня через Тбілісі.

Втім, подібну бізнес-модель може ускладнити відсутність необхідної інфраструктури в столичному аеропорту Грузії.

У міжнародному аеропорту Тбілісі немає транзитної зони, що є проблемою для транзитних рейсів, зазначив Гаїашвілі.

Пряме авіасполучення між Росією та Грузією відновилося після того, як 10 травня свою заборону на польоти зняв президент Росії Володимир Путін.

З 19 травня між Москвою та Тбілісі почала щодня літати російська авіакомпанія “Азимут”, а з 20 травня на цей маршрут із аналогічною частотою вийшла Georgian Airways.

Після цього президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила про бойкот Georgian Airways і закликала підтримати бойкот грузинських громадян через поновлення авіакомпанією рейсів до Москви.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.