Lufthansa встановить каюти для сімейних пар у літаках – фото

Каюта першого класу Suite Plus Lufthansa
Каюта першого класу Suite Plus. Фото: Lufthansa

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa запровадить каюти для сімейних пар на літаках, що виконують далекомагістральні рейси.

Нова послуга під назвою Suite Plus (каюта плюс) буде доступна тільки пасажирам першого класу. Уперше вона з’явиться в 2024 році на нових авіалайнерах Airbus A350. Пізніше оновлений перший клас встановлять у літаки Boeing 787-9, Boeing 777-9 та Boeing 747-8.

У сімейній каюті зможуть подорожувати дві особи. Це може бути як два дорослих, так і дорослий з дитиною.

Каюта буде відокремлена від проходу перегородкою до стелі та матиме два крісла з шириною один метр кожне. У нічний час ці крісла можуть трансформуватися в повноцінне горизонтальне 2-спальне ліжко.

Каюта першого класу Suite Plus Lufthansa
Каюта першого класу Suite Plus. Фото: Lufthansa

Пасажири, які подорожують одні, зможуть замовити собі каюту меншого розміру, яка розрахована на одну особу.

Наразі бронювання квитків в оновлений перший клас недоступно. Вірогідно, що вони не будуть дешевше, ніж подорож в салонах старого зразку. Наразі переліт першим класом Lufthansa з Франкфурту в Нью-Йорк коштує 7400 євро на одного пасажира в обидві сторони при купівлі квитка за місяць до вильоту.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.