Фінські аеропорти скорочують споживання енергії через війну в Україні

Літак на фоні терміналу в аеропорту Гельсінкі
Літак на фоні терміналу в аеропорту Гельсінкі. Фото: Finavia

Фінські аеропорти запровадили режим економії енергії в рамках державної кампанії “Down a Degree” (понизь градус), повідомив державний оператор повітряних воріт Finavia.

Фінський уряд закликав знизити споживання ресурсів у країні через зростання їхньої вартості та можливий дефіцит на тлі російської агресії в Україні.

Finavia має намір зменшити опалення та освітлення терміналів фінських аеропортів. Метою є економія, яка дозволить 400 будинкам з електричним опаленням споживати електроенергію протягом року.

Війна в Україні також вплине на вартість послуг для авіакомпаній у фінських аеропортах через високу інфляцію в еврозоні.

Finavia вже оголосив, що з 2023 року підвищить авіаційні збори в середньому на 4,2% у порівнянні з 2022 роком. Зокрема, зросте вартість збору за обслуговування пасажирів, збір за безпеку та посадку літаків.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.