ВАКС засудив екс-голову Державіаслужби за лобізм інтересів МАУ

Зліт Boeing 737 МАУ
Зліт Boeing 737 МАУ. Фото: Віталій Замостьян

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) 20 січня засудив до тюремного терміну екс-голову Державіаслужби України за лобізм інтересів найбільшої авіакомпанії України МАУ, випливає з повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

В офіційному повідомленні не називається прізвище чиновника, але за даними avianews.com мова йде про Дениса Антонюка. Після революції гідності в березні 2014 року він став головою авіаційного регулятора України Державіаслужби. До цього Антонюк працював топ-менеджером в МАУ – займав посаду директора з розвитку маршрутної мережі та альянсів.

За даними САП, суд визнав екс-голову Державіаслужби винним у тому, що він з корисливим мотивом в інтересах МАУ вчинив низку дій, які призвели до отримання цією авіакомпанією переваг для здійснення польотів за маршрутом “Київ – Тегеран – Київ”. Ці ж дії, зазначає САП, спричинили тяжкі наслідки для іншої компанії – “Українсько-середземноморські авіалінії”, відомої також як UM Air.

Вирок ВАКС передбачає для екс-чиновника 3,5 роки позбавлення волі. Суд також заборонив екс-голові Державіаслужби обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн.

Наразі вирок суду не вступив у силу. Його можна оскаржити протягом 30, якщо подати апеляцію Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, зазначили в САП.

Скандали у Державіаслужбі

Ще до призначення Антонюка на посаду голови Державіаслужби України в авіаційній галузі висловлювали побоювання, що це призведе до конфлікту інтересів.

Уже влітку 2014 року регулятор запропонував правила розподілення маршрутів, які давали преференції великим авіакомпаніям та утруднював вихід на ринок нових авіаперевізників.

Запропоновані правила передбачали, що перед виходом на міжнародні регулярні рейси авіакомпанія рік мала літати на внутрішніх рейсах, далі рік на чартерних міжнародних рейсах та лише після цього могла претендувати на дозволи на регулярні рейси за кордон.

Міжнародні маршрути мали розподілятися на конкурсі, в якому комісія віддавала більші бали авіакомпаніям з більшою кількістю літаків та персоналу. Це створювало ризики для конкуренції, оскільки авіакомпанії, які тільки вийшли на ринок, могли претендувати лише на маршрути, від яких відмовилися найбільші авіаперевізники.

Цей порядок не підтримали в Мінінфраструктури. Утім, у листопаді 2014 року Мінюст зареєстрував новий порядок розподілу маршрутів, що визвало справжній авіамайдан серед малих авіакомпаній.

У червні 2015 року голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі звинуватив керівництво Державіаслужби у корупційних зв’язках через це, що додаткові частоти на маршруті Одеса-Стамбул віддали не новій авіакомпанії Atlasjet Ukraine, а МАУ, яка вже літала на лінії. Це не дозволило підсилити конкуренцію на напрямку.

Після цього за рішенням президента України Петра Порошенка Антонюка відсторонили від виконання службових повноважень на час службового розслідування. Кабмін звільнив Антонюка у вересні 2015 року.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.