Найбільший музей авіації України показав, як реставрують літаки

Ремонт Як-40 в музеї авіації
Ремонт Як-40 в музеї авіації. Фото: Державний музей авіації імені Антонова

Музей авіації імені Антонова в Києві, який є найбільшим в Україні, продовжує відновлення історичних літаків незважаючи на військовий стан.

Заклад показав, як відділ реставрації зараз виконує роботи – підтримує стан вже відкритих до огляду літаків та дає нове життя старим повітряним суднам.

“Працівники не зважають на те, що опалення у майстерні немає, що вимикають світло і все засипане снігом. Літаки мають бути відреставровані до Перемоги! Адже саме тоді музей знову відчинить свої двері і зустріне перших відвідувачів”, – повідомили в музеї.

Фото: Державний музей авіації імені Антонова
Фото: Державний музей авіації імені Антонова
Фото: Державний музей авіації імені Антонова
Фото: Державний музей авіації імені Антонова
Фото: Державний музей авіації імені Антонова

Заклад пообіцяв здивувати майбутніх відвідувачів новими експонатами.

Наразі музей закритий, оскільки находиться поруч з аеропортом “Київ” (Жуляни). Підтримати експозицію та працівників можна донатом, або якщо купити електронний квиток. Його можна буде використати після перемоги.

Благодійний внесок можна внести за допомогою банківської карти на сторінці aviamuseum.com.ua/ua/donation, купити квиток на ticket.aviamuseum.com.ua.

Зробити віртуальну екскурсію по Музею авіації імені Антонова можна вже зараз. avianews.com підготував спеціальні репортажі з місця:

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.