Летимо в Америку: 9 прямих рейсів до США та Канади з Польщі

Польща має найширшу мережу прямих рейсів до Америки у літньому сезоні 2023 року серед країн, що межують з Україною. Вона налічує дев’ять маршрутів до США та Канади з Варшави, Кракова та Жешува.

Усі рейси з Польщі до Америки виконує польська авіакомпанія LOT Polish Airlines. Оскільки її базою є аеропорт Шопена у Варшаві, саме звідси LOT має найбільше рейсів до США та Канади.

З Варшави LOT літає до Нью-Йорка, Ньюарка, Маямі, Чикаго, Лос-Анджелеса і Торонто. Польоти є щоденними або виконуються щонайменше кілька разів на тиждень.

Мережа рейсів до Америки з регіонів Польщі обмежена. Прямі рейси є тільки з Кракова до Чикаго та Ньюарка та з Жешува до Ньюарка. При цьому частота польотів значно менша, ніж з Варшави.

У пік літнього сезону LOT літатиме чотири рази на тиждень з Кракова до Чикаго і один раз на тиждень із Кракова до Ньюарка.

Рейси з Жешува до Ньюарка виконуються з частотою раз на тиждень. Це найближчий міжнародний аеропорт до кордону з Україною, звідки є прямі рейси до США.

Хоча прямі рейси є найзручнішими, саме тому на них зазвичай найдорожчі квитки. Тому якщо ви хочете заощадити, пошукайте рейси з пересадками.

З різних аеропортів Польщі до США та Канади можна полетіти з однією пересадкою в містах Європи. Такі рейси виконують авіакомпанії Lufthansa, Air France, KLM, Play Airlines, British Airways, SAS Scandinavian Airlines. Перевірте ціни на їх сайтах або сайтах пошукових систем перед тим, як бронювати свій авіаквиток.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!