Моторошні звуки лякають пасажирів найбільшої американської авіакомпанії

Самолеты American Airlines
Самолеты American Airlines. Фото: Joshua Hanson, unsplash.com/@joshuahanson43

Дивні моторошні звуки почали фіксувати пасажири найбільшою американської авіакомпанії American Airlines.

Під час рейсів в салоні через систему гучного зв’язку почали транслюватися звуки, які нагадували крики та стогін.

Декілька таких випадків лише під час одного перельоту по США зафіксував американський актор та продюсер Емерсон Коллінс.

Як доказ він оприлюднив відео з літака. На ньому окрім криків та стогону можна почути повідомлення від екіпажу, який вибачився за ситуацію і повідомив про намагання вирішити проблему.

Оскільки дивні звуки транслювались через систему оповіщення літака, яку використовує екіпаж, у мережі з’явились припущення про злам системи.

Утім, в American Airlines кажуть, що мала місце технічна несправність. За офіційною версією, літак перевірили техніки та встановили, що дивні звуки викликала неправильна робота підсилювача звуку.

В авіакомпанії заперечили можливість зламу систему внутрішнього оповіщення, оскільки до неї не можна приєднатися зовні або за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.