Український лоукостер SkyUp відкриє дочірню авіакомпанію в Євросоюзі

Boeing 737-800 SkyUp
Boeing 737-800 SkyUp. Фото: avianews.com

Український лоукостер SkyUp почав роботу по відкриттю авіакомпанії SkyUp MT на Мальті для повноцінної роботи в Євросоюзі під європейським сертифікатом. Це дозволить авіаперевізнику отримати права для виконання польотів по будь-яким маршрутам в Європі.

“Зараз ми оформлюємо документи, отримати сертифікат плануємо восени”, – повідомили avianews.com в SkyUp.

Для роботи мальтійської SkyUp задіють літаки Boeing 737, які раніше не літали в Україні. Також не виключають оренди зареєстрованих в Україні авіалайнерів SkyUp з українськими екіпажами на умовах мокрого лізингу.

Така робота дозволить українській авіакомпанії працювати, виплачувати заробітну плату та податки в український бюджет.

Залучення українських екіпажів дозволить зберегти ліцензії пілотів та бортпровідників. За авіаційними правилами, такі документи припиняють дію, якщо екіпажі не літали декілька місяців.

SkyUp з Мальти на першому етапі буде виконувати тільки чартерні рейси для європейських офісів туроператора Join UP!, розказали avianews.com в SkyUp. Зараз туроператор вже має офіси в Молдові, Естонії, Латвії, Литві та планує розширити діяльність на Румунію, Польщу, Словаччину та Чехію.

У подальшому в SkyUp не виключають відкриття регулярних рейсів між країнами Європи під мальтійським сертифікатом. Ці плани розглядаються як довгострокові.

Наразі літаки української SkyUp літають в Європі, але лише на рейсах європейських авіаперевізників. Це пов’язано із тим, що діючі правила не дозволять авіакомпаніям з України виконувати власні рейси по Європі.

У коментарі avianews.com в SkyUp відмітили, що відкриття європейської авіакомпанії розглядають як паралельний бізнес та планують повернутися до виконання рейсів в Україні після завершення війни.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.