Як не втратити кошти на рахунку Wizz Air та подовжити їхню дію

Багато українських пасажирів зіткнулися з проблемою можливої втрати коштів з рахунку Wizz Air. Ці віртуальні гроші пасажири отримували як компенсацію за скасовані рейси замість реальної готівки.

Після широкомасштабного вторгнення Росії в Україну через скасування польотів з українських аеропортів не всі пасажири можуть використати ці кошти, які мають обмежений термін дії. Як не втратити гроші та подовжити їхній термін дії?

Купівля нового квитка Wizz Air

Щоб зберегти кошти, можна купити квиток на рейс Wizz Air, який відбудеться за півроку або рік.

При цьому потрібно врахувати наступні умови:

  • вартість нових квитків має бути такою самою, як сума коштів на рахунку Wizz Air. Якщо сума буде меншою, то кошти, які залишилися на рахунку, згорять після досягнення терміну дії. Якщо вартість нового бронювання більша — ви зможете доплатити різницю;
  • маршрут може бути будь-яким. Головне докупити послугу Wizz Flex. Вона дозволить у майбутньому змінити маршрут або повернути кошти на Wizz-рахунок. Wizz Flex коштує від 5 до 17 євро за переліт. Отже, вибирайте маршрут, де вартість послуги менша;
  • нове бронювання має містити від одного до п’яти пасажирів. При цьому обов’язково серед пасажирів має бути власник рахунку Wizz Air.

Як це працює?

У вас є 300 євро на рахунку Wizz Air, термін дії яких завершується 1 січня 2023 року. Якщо ви купити три квитка на будь-який маршрут по 100 євро з послугою Wizz Flex на 1 липня 2023 року, ви фактично подовжите дію коштів на півроку.

Далі потрібно буде діяти за ситуацією: ви просто змінюєте маршрут або повертаєте кошти назад на Wizz-рахунок.

Зміна маршруту безкоштовна, якщо новий квиток не дорожче того, який ви оформили для збереження коштів на Wizz-рахунку. Якщо нові квитки дорожче, потрібно буде доплатити різницю.

Маршрут Варшава-Лондон змінюємо на Варшава Барселона. Якщо новий квиток коштує 350 євро, а старий 300 євро, потрібно доплатити 50 євро. Якщо новий квиток коштує 270 євро, то різницю 30 євро авіакомпанія не поверне.

Все одно не потрібно летіти? Тоді не пізніше ніж за 3 години до вильоту рейсу скасуйте бронювання та отримайте назад кошти. Wizz Air  поверне на рахунок все за вирахуванням послуги Wizz Flex.

У нашому випадку три квитки за 300 євро включають 15 євро як послугу за Wizz Flex. Отже, на рахунок повернуться 285 євро. Їх потрібно використати протягом 3 місяців, або для подовження терміну дії коштів знов купити нові квитки.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!