Новини авіації у світіАеропорт Берліна почав впізнавати пасажирів за обличчям

Аеропорт Берліна почав впізнавати пасажирів за обличчям

Аеропорт Берліна запровадив функцію розпізнавання облич для пасажирів елітних рівнів програми лояльності Lufthansa Miles & More. Тепер вони можуть пройти спеціальну лінію контролю безпеки без показу посадкового талона.

Нова послуга під назвою BER Traveller доступна пасажирам Lufthansa та її дочірніх компаній Swiss, Austrian Airlines, Brussels Airlines та Eurowings, які мають найвищі рівні HON Circle та Senator.

В аеропорту Берліна заявили, що планують надалі розширити послугу. Пасажирів по обличчю почнуть розпізнавати автомати самостійної реєстрації на рейс та турнікети біля виходів на посадку. Також мандрівники зможуть зайти до бізнес-залів Lufthansa в аеропорту, просто поглянувши в камеру.

Операційний директор аеропорту Берлін Томас Хофф Андерсон вважає, що підприємство отримало гарну основу, щоб зробити BER Traveller доступною для пасажирів інших авіакомпаній, а не лише Lufthansa.

Як працює BER Traveller?

Послуга BER Traveller є добровільною. Пасажир може не використовувати її і просто сканувати посадковий талон у пунктах контролю – за часом це займає трохи більше секунди.

Якщо мандрівник захоче, щоб його розпізнавали саме по обличчю, йому необхідно встановити додаток FastID та зареєструвати в ньому свої біометричні дані.

Перед кожним рейсом пасажиру потрібно дати згоду на обробку своїх даних. Після цього фотографії з додатку та камер в аеропорту будуть відправлятися на сервер FastID для порівняння, а після перельоту видалятися, йдеться в офіційному повідомленні аеропорту Берліна.

avianews.com
avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.

По теме

Новини авіації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: