Поляки відкрили прямий рейс до Нью-Йорка від кордону з Україною

Польська авіакомпанія LOT з 27 березня відкрила прямий рейс до Нью-Йорка з аеропорту Жешув, який розташований неподалік кордону з Україною.

Польоти виконуватиме широкофюзеляжний далекомагістральний літак Boeing 787-8. Він може перевозити 252 пасажирів у салонах бізнес-класу, преміального економічного класу та звичайного економ-класу. Дальності літака вистачає для виконання прямих рейсів Жешув-Нью-Йорк без проміжних посадок для дозаправки.

Згідно з опублікованим розкладом, LOT літатиме з Жешува до Нью-Йорка раз на тиждень по понеділках, з Нью-Йорка до Жешува — раз на тиждень по неділях. Час у дорозі становитиме 10 годин у бік Америки, 8 годин 50 хвилин у бік Польщі.

Авиабилеты Жешув-Нью-Йорк на авиакомпанию LOT
Авиабилеты Жешув-Нью-Йорк на авиакомпанию LOT

Авіаквитки з Жешува до Нью-Йорка коштують від 4200 злотих ($980) в обидві сторони з урахуванням провезення тільки ручної поклажі. Квиток з включеним багажем до 23 кг коштує від 4700 злотих ($1100) туди-назад.

Для рейсу Жешув-Нью-Йорк LOT використовує аеропорт Ньюарк. Він розташований ближче до ділового центру Манхеттен, ніж основний аеропорт Нью-Йорка імені Джона Кеннеді.

Аеропорт Жешув знаходиться за 85 км від кордону з Україною — контрольно-пропускного пункту Краковець. Доїхати сюди можна автомобільним транспортом.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!