Найбільша авіакомпанія Близького Сходу Emirates назвала Донецьк російським

Emirates A380
Emirates A380. Фото: avianews.com

Найбільша авіакомпанія Близького Сходу Emirates, яка базується в Дубаї, вказала в розважальній системі своїх літаків, що Донецьк є Росією.

Цю інформацію підтверджує відео, яке avianews.com надіслав пасажир авіаперевізника. На ньому видно, що в режимі мапи польоту на екрані розважальної системи в переліку міст вказано Donetsk, Russia.

При цьому безпосередньо на мапі розважальної системи кордони України відображені коректно, і Донецьк вказаний як частина України.

Як відображений Донецьк у розважальній системі літаків Emirates
Як відображений Донецьк у розважальній системі літаків Emirates

Іноземні компанії протягом 8 років неодноразово вказували анексовані Росією території російськими, але це стосувалося лише окупованого Криму. У даному випадку авіакомпанія вказала російським Донецьк, який Росія анексувала нещодавно.

avianews.com направив запит в Emirates щодо коментування даної ситуації. Вона могла виникнути не через позицію авіаперевізника, а некоректні дії підрядника, який оновлює розважальну систему у літаках Emirates.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.