Аеропорт Бориспіль хоче закупити нові стійки для реєстрації в закритий термінал

Пустий зал реєстрації в терміналі D, аеропорт Бориспіль
Пустий зал реєстрації в терміналі D, аеропорт Бориспіль. Фото: avianews.com

Аеропорт Бориспіль хоче закупати нові стійки для реєстрації пасажирів з дітьми для терміналу D.

Відповідно до даних системи Prozorro, очікувана ціна трьох стійок складає 56,4 тис грн. Пропозиції приймаються до 6 березня 2023 року.

Під стійкою для реєстрації, як слідує з опису лоту, аеропорт розуміє невеликі сходи, на які мають збиратися маленькі пасажири під час реєстрації на рейс.

Стійки для реєстрації пасажирів з дітьми
Стійки для реєстрації пасажирів з дітьми. Фото: технічна документація аеропорту Бориспіль

У вимогах Бориспіль вказав, що гарантійний термін на товар має бути не менше 12 місяців, а строк заміни неякісного товару – до 20 днів.

Аеропорт Бориспіль закритий для прийому літаків на невизначений термін з 24 лютого 2022 року через вторгнення Росії в Україну.

Столичний аеропорт зможе відновити роботу в звичному режимі лише після ліквідації небезпеки для цивільної авіації. Це стане можливим після завершення активних бойових дій та перевірки підприємства.

Отже, придбання обладнання для терміналу, який закритий на невизначений час, може призвести до того, що гарантійний термін на таке обладнання може закінчитися раніше, ніж термінал відновить роботу.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.