Нові унікальні кадри з Гостомелю: як виглядає найбільший літак світу Мрія зараз

Ан-225 Мрія під частково розібраним елінгом в аеропорту Гостомель
Ан-225 Мрія під частково розібраним елінгом в аеропорту Гостомель. Фото: Сергій Мішенко

Пошкоджений під час російського вторгнення найбільший літак світу Ан-225 Мрія тепер можна побачити з іншого унікального ракурсу.

Авіалайнер знаходився в аеропорту Гостомель під накриттям – елінгом. Пошкоджену крівлю елінгу зняли, і це дозволило побачити панораму Ан-225 та частини аеродрому.

На серпневих кадрах фотографа Сергія Мішенка, які він дозволив опублікувати на avianews.com, видно основну частину літака та відокремлений ніс, який зберігся після пожежі. На ньому досі проглядається напис англійською Antonov 225.

Пошкоджена носова частина Ан-225 Мрія
Пошкоджена носова частина Ан-225 Мрія. Фото: Сергій Мішенко

До деяких елементів основної частини фюзеляжу найбільшого літака у світі встановили домкрати – вони допомагають підтримувати пошкоджені конструкції.

Пошкоджений двигун Мрії
Пошкоджений двигун Мрії. Фото: Сергій Мішенко
Домкрат підтримує пошкоджене крило Ан-225 Мрія
Домкрат підтримує пошкоджене крило Ан-225 Мрія. Фото: Сергій Мішенко

Двигуни, які постраждали найменше, з Мрії зняли. Якщо експертиза дасть зелене світло, їх можна буде використати повторно – або для створення нового літака, або для встановлення на Ан-124 Руслан. Це пов’язано з тим, що і Руслан, і Мрія використовують один тип двигуна.

З Ан-225 Мрія зняли частину двигунів
З Ан-225 Мрія зняли частину двигунів. Фото: Сергій Мішенко

Загалом під час нападу на аеродром Гостомель російські військові окрім Мрії знищили чи пошкодили ще з десяток літаків.

Повністю втрачені Ан-26 та Ан-74. На них “Авіалінії Антонова” возили запчастини та екіпажі Русланів та Мрії на ротацію.

Пошкодження отримали Ан-132, Ан-22, Ан-140, Ан-124, Ан-28.

Ан-225 відновленню не підлягає, але керівництво України вже заявило про намір відбудувати Мрію після війни. Втім, будівництво точної копії літака неможливо: у виробництві брали участь заводи з різних країн СРСР, і деякі вже не існують. Тому авіалайнер можуть побудувати як повністю новий літак із застосуванням сучасних технологій, який за силуетом буде нагадувати Мрію.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.