Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення asu »

Колись під французьке Євро не міг знайти адекватне житло в Марселі, і довелось шукати варінати через Airbnb. Спочатку теж трохи бентежило те, що французи повально відповідали французькою, і тому доводилося спілкуватись із гугл перекладачем.

Але потім таки збагнув, що для французів англійська - мова споконвічних ворогів (приблизно так само російську років через 50 будуть сприймати пересічні українці 8-) ) та приниження (американці досить багато і образливо кепкують з французів). До того ж вони ще й намагаються всіляко оберігати свою культуру та інформаційний простір від англосаксонського впливу.
Тому їх небажання спілкуватись англійською можна пробачити.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 13 січня 2021, 16:24
Bagach писав: 13 січня 2021, 16:19 Американцы и британцы, думаю, большую долю кассы им дают.
Тому ці туристи знають французьку на ресторанному рівні.
Типа так?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

asu писав: 13 січня 2021, 16:52 До того ж вони ще й намагаються всіляко оберігати свою культуру та інформаційний простір від англосаксонського впливу.
И именно поэтому везде кричат, что из-за отстутствия американских туристов вынуждены закрыть свои бизнесы. :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

asu писав: 13 січня 2021, 16:52 Але потім таки збагнув, що для французів англійська - мова споконвічних ворогів (приблизно так само російську років через 50 будуть сприймати пересічні українці 8-) ) та приниження (американці досить багато і образливо кепкують з французів). До того ж вони ще й намагаються всіляко оберігати свою культуру та інформаційний простір від англосаксонського впливу.
Тому їх небажання спілкуватись англійською можна пробачити.
Скоріше тому, що для французів англійська мова - це така собі "креольська французька". В англійській мові 58% слів мають коріння з романських мов, переважно з французької і латини (через ту саму французьку). Наслідки норманської окупації. Тому для французів вчити англійську - западло. Для них це похідна від французької мови.



Я тут в Амстердамі працював з англійцями, і вони всі казали, що їм легше вчити французьку, ніж німецьку чи голландську, хоча це споріднені з англійською мови.

Airport схоже більше на aéroport, ніж на luchthaven :smile:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Igoresha »

asu писав: 13 січня 2021, 16:52 Але потім таки збагнув, що для французів англійська - мова споконвічних ворогів (приблизно так само російську років через 50 будуть сприймати пересічні українці ) та приниження (американці досить багато і образливо кепкують з французів). До того ж вони ще й намагаються всіляко оберігати свою культуру та інформаційний простір від англосаксонського впливу.
Тому їх небажання спілкуватись англійською можна пробачити.
Ну, те времена, когда французы и британцы открыто воевали, прошли достаточно давно, чтобы до сих пор считать открытыми врагами (по такому принципу, каждая страна должна враждовать практически со всеми соседями).
Конечно, всем всё можно простить. Но глупо ожидать тогда, что я буду возвращаться в страну, где я не могу общаться в силу того, что не знаю их родной язык, а на английском они общаться не хотят. В отличии от тех стран, где могу комфортно объясниться на английском.
Итальянцы тоже не слишком хороши в знании языков. Но мне было куда приятнее путешествовать там
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення alex.s »

Igoresha писав: 13 січня 2021, 16:10
Bagach писав: 13 січня 2021, 15:28 В чем это проявлялось?
В откровенном нежелании кассира кафешки в чистой зоне общаться со мной на ангийском языке. Почему нежелании? Потому что он прекрасно понял мой английский. Но ответить пожелал на французком.
То же подтвердила мне сестра, будучи в городе по работе несколько дней
Это одна из причин, почему Париж не зашел с 2 раз.
А еще в целом грубый сервис, огромные цены в сравнение с Испанией, азиаты и черные ребята в огромных количествах, последние с очень некомфортными взглядами на тебя. Сильно переоцененный город. В Страсбурге и Ницце сильно по другому атмосфера.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

alex.s писав: 13 січня 2021, 19:31 Это одна из причин, почему Париж не зашел с 2 раз.
А еще в целом грубый сервис, огромные цены в сравнение с Испанией, азиаты и черные ребята в огромных количествах, последние с очень некомфортными взглядами на тебя. Сильно переоцененный город. В Страсбурге и Ницце сильно по другому атмосфера.
В той или иной мере это применимо ко всей Франции. Жутко переоцененная, большие вопросы к безопасности, недостаток инфраструктуры и не слишком позитивное отношение местных, занятых в туризме. Кстати, к Италии многое из сказанного тоже применимо, но не так сильно.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення alex.s »

Сейчас окунулся в воспоминания и это оказалась не Башня и не прогулка по Сене.
Из негатива - решили пройтись от Мулен Руж к Сакрике. Оказалось это чёрный квартал... Мне "троещинскому" ребенку реально было стремно..
А позитив - пока жена ходила в Лувр, сел в кафе на маленькой улочке и просто смотрел на прохожих. Очень колоритно. Особенно запомнились гей-пары и русские на шоппинге :-)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 13 січня 2021, 19:31огромные цены
Sentry писав: 13 січня 2021, 19:40 Жутко переоцененная
Значит есть спрос на это все. В т.ч. на отели. Некоторые из них никогда не опускают ценник ниже 1000 Евро в сутки.
alex.s писав: 13 січня 2021, 19:31 азиаты и черные ребята в огромных количествах, последние с очень некомфортными взглядами на тебя
Sentry писав: 13 січня 2021, 19:40 большие вопросы к безопасности
Вот посмотрел видео, и думаю, стоит ли пешком идти на Монмартр. Там тусня данных персонажей.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 13 січня 2021, 19:50 Значит есть спрос на это все. В т.ч. на отели. Некоторые из них никогда не опускают ценник ниже 1000 Евро в сутки.
Там много факторов:
- внешний спрос. Франция старательно поддерживает миф в мире о себе, как о "стране влюбленных". Ну и в целом, объективно есть очень много чего посмотреть.
- внутренний спрос. Очень богатые местные жители любят путешествовать по своей стране.
- высокий уровень налогов.
- зарегулированность инфраструктуры, соответственно мало появляется новой инфраструктуры и ее количество просто не успевает за спросом.

Все это имеет на самом деле очень мало общего с тем, что турист получает за свои деньги. В Турции, Таиланде, Индонезии, Польше или Прибалтике за теже деньги можно получить гораздо больше, и гораздо качественнее, чем в Франции. А в каком-нибудь Люксембурге меньше. Это не значит, что в Люксембурге лучше :)
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення asu »

Igoresha писав: 13 січня 2021, 17:39 Ну, те времена, когда французы и британцы открыто воевали, прошли достаточно давно, чтобы до сих пор считать открытыми врагами (по такому принципу, каждая страна должна враждовать практически со всеми соседями).
Конечно, всем всё можно простить. Но глупо ожидать тогда, что я буду возвращаться в страну, где я не могу общаться в силу того, что не знаю их родной язык, а на английском они общаться не хотят. В отличии от тех стран, где могу комфортно объясниться на английском.
Итальянцы тоже не слишком хороши в знании языков. Но мне было куда приятнее путешествовать там
Окрім історії воєн, Франція у поточний момент досить сильно занепокоєна англосаксонським культурним впливом. У Франції досить активний рух проти анголомовної культури, що виливається у мовні квоти на радіо, державну підтримку французького кіно та музики, тощо. Тому певне негативне ставлення до англійської є частиною поточної державної політики.

Як на мене, італійці в цьому плані є більш неприємними, адже їхнє ставлення до англійської є зверхнім через те, що вони вважають Римську імперію колискою західної цивілізації, і їм важко сприймати той факт, що пальму першості у певний час перехопила Британія, а потім і США.
Взимку був в єгипетському готелі наполовину заповненому італійцями, наполовину українцями. Італійці реально поводились бикувато, включно з аніматорами, і на будь-які намагання встановити діалог починали викаблучуватись італійською. Але використання обсценної лексики дозволило налагодити початкову комунікацію, а через кілька днів головний аніматор навіть почав спілкуватись зі мною цілком пристойною англійською.

Тому, якщо у французів це більше захист свого культурного простору, то у італійців - pure arrogance.
В Італії мандрувати легше хіба що через те, що там можна за сто метрів побачити дівчат, які легко розкажуть "як пройти у найближчий H&M" чистою українською (true story з Неаполя ще з досмартфонівських часів).
sashkin

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення sashkin »

Bagach писав: 13 січня 2021, 12:24
sashkin писав: 13 січня 2021, 08:55 Так и представляю Багача, заселившегося в 5* за колоссальные деньги в даунтауне, чтобы было поближе пофотографировать другие отели класса люкс, а под отелем\за углом палатки с бездомными
Прям как в Сан-Паулу?
Я не знаю, как в Сан-Паулу, я там не был. Осмелюсь предположить, что там опаснее, чем в США. В больших городах Штатов есть проблема бездомных и наркоманов. В большинстве своём они концентрируются в даунтаунах. Там же больше и других стремновыглядящих ребят обитает. Потому просто может быть некомфортно. Успешные местные часто живут в таких себе дорогих резидентских районах, отдельностоящих домах, и это вот не в центре.
Сейчас в условиях ковида, когда даунтауны стали призраками из-за того, что белые воротнички работают массово из дома, впечатления от даунтауна могут быть ещё хуже, раньше то хоть там жизнь деловая кипела.

Я читал, что в одном СФ власть сняла 7000 номеров для бездомных в отелях во избежание распространения вируса. Будут соседями :)
sashkin

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення sashkin »

Читаю форум, и аж неудобно советы писать/умничать, тут такие матёрые путешественники собрались: Гватемала, Перу, Эквадор, ...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

sashkin писав: 13 січня 2021, 21:33 Читаю форум, и аж неудобно советы писать/умничать, тут такие матёрые путешественники собрались: Гватемала, Перу, Эквадор, ...
Да ладно. В современном мире путешествовать не так уж и сложно. Купил билет и полетел. Ну, до ковида :) Так что для многих путешествия превращаются в оптимизацию затрат и максимизацию впечатлений.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Dormice »

В другой ветке зашёл разговор об уродовании рекламой аутентичного вида киевского метро, и вспомнился ещё один вид туризма, не упомянутый в заголовке топика. Как его правильно назвать? Тематический? Промышленный? Фанаты уникальной архитектуры старых фабрик, станций метро (и а/п терминалов?) ездят с целью посмотреть и зафотать именно такие объекты.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Хз, чому панству не зайшла Франція. Я цього літа поїхав вперше на відпочинок на своєму авто. Так то я зазвичай літаком + орендоване. Два тижні в Бретані з ночівлею по дорозі туди і назад в Нормандії. Всюди чудове ставлення, забухав в барі в Нормандії з місцевими, вони чесно намагалися порозумітися англійською, навіть знайшли якусь франко-іспанку, яка перекладала. В Бретані хата через Аirbnb - мегапозитивний хазяїн і його жінка. В місцевих крамничках на мене гавкали за маску (в нас в Нідерландах вони були не обов'язкові і я постійно забував), але потім треба чесно намагатися видавити з себе хоча б кілька слів французькою, а пробіли заповнити жестикуляцією. Всюди працювало і ніде мене не дискримінували. Видави із себе замість "orange juice" - "жюс де оранж", шо, так важко?
В одному кафе затупили із замовленням, так дуже довго вибачалися за затримку. Але там реально була година пік тоді. Потім ще раз туди через тиждень зайшов і вони знову забули, що я замовляв сидр. Нагадав, принесли, сказали, що це за рахунок закладу. В них була стіна з банкнотами з усього світу, наших не було. Тепер там є наш Тарас Григорович, дуже раділи йому ці качки-серфери, як діти прямо.
Що приємно - на пляжі є туалети, в Нідерландах з цим біда.
---
З Монмартру спускався пішки, ніхто не ліз. Але Париж переоцінений.
---
В аеропорту Бордо до мене хотів підійти бомж, але я якраз добивав пиво, дарма, що то був ранковий рейс - затупив випити раніше, а квиток без багажу. Клошар був в шоці і пішов геть. То ще й міцне пиво із Французької Фландрії.
---
Ще я перетинав кордон з Францією і Андоррою, та Францією і Люксембургом, але цього ніхто не помітив... А кордон Франції зі Швейцарією так взагалі на трамваї... :bike:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

asu писав: 13 січня 2021, 21:08 Італійці реально поводились бикувато
Згадав цікавий епізод з одного ресторану в Ризі. Сиджу собі за бокальчиком вина, і бачу, що зайшли два італійці, досить пристойно одягнуті, і щось починають офіціанта розпитувати (по-моєму, англійською) і прямо пальцем показувати, що вони хочуть таку страву як у мене. Не дуже приємно. Подумалось, може якісь фріки. Але якщо це частина їх культури...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 13 січня 2021, 22:09 Згадав цікавий епізод з одного ресторану в Ризі. Сиджу собі за бокальчиком вина, і бачу, що зайшли два італійці, досить пристойно одягнуті, і щось починають офіціанта розпитувати (по-моєму, англійською) і прямо пальцем показувати, що вони хочуть таку страву як у мене. Не дуже приємно. Подумалось, може якісь фріки. Але якщо це частина їхньої культури...
У них культура общения сильно отличается от нашей. Гораздо громче, гораздо больше жестикуляции, эмоций. Когда кажется, что сейчас будет драка, то это всего лишь вежливое обсуждение последних новостей )) С другой стороны и позитивные эмоции они тоже выдают наружу, не только негатив.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 13 січня 2021, 20:07 В Турции, Таиланде, Индонезии, Польше или Прибалтике за теже деньги можно получить гораздо больше, и гораздо качественнее, чем в Франции.
Зато там нет Эйфелевой башни. :)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 13 січня 2021, 22:06 Але Париж переоцінений.
Попит є, і так розумію, нікуди не дінеться в майбутньому. Якщо Ritz знизить ціну з 1000 до 700 Євро за найпростіший номер, то готель стане бекпекерським. :)
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей