Одноденний розпродаж Ryanair: квитки з Польщі від 11 євро в один бік

Найбільший європейський лоукостер Ryanair 9 травня проводить одноденний розпродаж та продає квитки за ціною від 11 євро (49 злотих) в один бік.

У примітці до акції зазначено, що знижки на перельоти діють для рейсів із 9 травня по 30 червня.

Ryanair літає одразу з 13 аеропортів Польщі: обох аеропортів Варшави, Бидгоща, Гданська, Катовіце, Кракова, Лодзя, Любліна, Ольштина-Мазури, Познані, Жешува, Щецина та Вроцлава. Деякі з них, як, наприклад, Люблін чи Жешув розташовані за 100 км від кордону з Україною.

Хоча Ryanair рекламує мінімальну ціну квитків 50 євро в обидві сторони, в системі бронювання авіаперевізника можна знайти перельоти з Польщі за 11-13 євро (49-59 злотих) в один бік.

Пример бронирования дешевых авиабилетов Ryanair Варшава-Рига
Пример бронирования дешевых авиабилетов Ryanair Варшава-Рига

Наприклад, найнижча ціна діє для вильотів з Кракова, Гданська, Бидгоща, Познані, Лодзі, Любліна, Ольштина, Щецина, Катовіце, Варшави та Вроцлава за 45 маршрутами.

Слід пам’ятати, що найдешевші квитки лоукостера включають лише невелику ручну поклажу. Її габарити не повинні перевищувати 40х25х20 см без обмеження за вагою. За перевезення ручної поклажі більшого розміру та багажу стягується збір.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!