Зрозуміло, що Суми ніколи не стануть Львовом, Києвом чи Дніпром. Так само як Ейндховену не стати Амстердамом, а Дортмунду - Франкфуртом. Але Ейндховен і Дортмунд - теж непогані варіанти
Також без розвитку країни вцілому неможливо бути (або бути довго) білою плямою на карті, а от лишитись на узбіччі розвитку - цілком можливо. І щоб не лишитись, потрібно розуміти, куди рухається Світ і країна.
Для начала нужно сделать так, чтобы правительство на ремонт дорог государственного значения не выделяло деньги по такой квоте:
Всего: 31,5 млрд грн
Днепропетровская область получит 6,4 млрд грн.
Николаевская - 4,2 млрд
Хмельницкая - 3,1 млрд
Полтавская - 2,6 млрд
Луганская - 2,4 млрд
Кировоградская - 2 млрд
Черкасская - 1,7 млрд
Закарпатская область - 1,3 млрд
Винницкая область - 1,1 млрд
Сумская - 0,27 млрд грн (ремонт 14 км дорог на 2020 год)
Можно сколько угодно рассказывать про перспективы, но пока из года в год область, где не один десяток лет добывают нефть и газ, получает на инфраструктуру такие средства, тут просто через 10 лет не останется дорог.
Можно сколько угодно плакаться о том, что об области, которая совсем не дотационная, постоянно забывают, но пока о себе не напомнишь - ничего не будет.
В Сумах есть мэр, депутаты-мажориторщики, губернатор, достаточно активная общественность - есть кому заниматься этими вопросами. Если ждать милости от правительства - ничего не будет. К тому же, почему вас интересует вопрос дорог только в Сумской области? Есть еще Черниговская и Полтавская. Сумам нужна нормальная дорога в Киев. Целиком.
Ну и, повторюсь, вся борьба за деньги на дороги не будет иметь никакого смысла, если не понимать, зачем эта борьба. Зачем Сумам дорога в Киев? Чтобы что? Понятно, что в нормальной стране достаточной причиной является желание граждан ездить по дорогебез ям. Но в Украине этого не достаточно. Всех много, а всего мало. Нужно понять и объяснить Правительству, почему вам дорога нужна. Ну и голосовать за правительство, которое будет вас поддерживать. Как сейчас голосуют Сумы можно посмотреть на сайте ЦИК - не удивительно, почему это правительство не чувствует, что что-то вам должно.
Пока что я не понимаю, зачем Правительству _в текущих условиях_ строить дорогу именно в Сумы. Вы кого-то ждете в гости? Кого?
Меня уже ничего не интересует последние пару лет. Я думаю просто, как можно эвакуироваться из этого региона и куда. То, что вы свалили отсюда 10 лет назад - отлично. Я зачем-то после учебы в Киеве вернулся сюда. И это была моя большая ошибка.
А я не конкретно вас имею в виду. Я вижу, что у самих сумчан нет понимания, зачем их город вообще нужен. Не им нужен, а остальной стране. Что Сумы могут предложить?
Скажу откровенно, был по делам в Сумах и остался очень приятно удивлен качеством дорог в самом городе... за пределами да, хреново... но, в целом, Сумы произвели неплохое впечатление)
До кінця 2020 року завод виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох міжрегіональних швидкісних двохсистемних дев’ятивагонних електропоїздів ЕКР-1 «Тарпан» власного виробництва. Гарантійний термін складає півроку або до поточного ремонту ПР-1.
Хто в курсі, скільки коштували аналогічні роботи на Хюндаях?
Бо ремонт двох потягів за 5 370 000 євро - це якось дуже багато.
Tetris писав: ↑18 лютого 2020, 14:28
Зрозуміло, що Суми ніколи не стануть Львовом, Києвом чи Дніпром. Так само як Ейндховену не стати Амстердамом, а Дортмунду - Франкфуртом. Але Ейндховен і Дортмунд - теж непогані варіанти
European Cities in the Knowledge Economy: The Cases of Amsterdam, Dortmund, Eindhoven, Helsinki, Manchester, Munich, Munster, Rotterdam and Zaragoza
Всім, хто вище писав, що "у Львові все просто, треба було просто робити те, що робить Краків, Прага та інші", скажу, що ніт, не просто. По-перше, Краків, Прага та інші наробили купу помилок, які їм дорого коштували. По-друге, Львів в принципово інших інституційних (правила, норми) і ресурсних (інвестиції, люди, компетенції) умовах. Не говорю вже про культуру. Для прикладу про різницю контекстів: у Польщі всю комуну була приватна власність на землю і двопартійна система + незалежний костел, не існувало списків забороненої літератури, а майбутній архітектор реформ Лєшек Бальцерович на початку 80-х не гнив в якомусь НДІ імені тринадцяти трактористів, а займався дослідженнями ринкової економіки в Оксфорді.
Робота над першою стратегією для Львова тривала 4 (!) роки, мала дві різні команди з різними пріоритетами, які провели купу досліджень, частина з яких робилися в Україні вперше (дослідження цінностей, дослідження туристичної привабливості, складні моделювання поведінки суб'єктів тощо). Одну гілку фінансував місцевий малий бізнес, там був сукупний бюджет за 4 роки біля 50 тис євро, всі ці гроші пішли на дослідження, експерти всю дорогу працювали безкоштовно. Іншу гілку фінансував Ахметов, там працював переважно московський офіс американської Monitor Group всесвітньовідомого Майкла Портера.
Щоб багато не писати скажу, що в 2011 році експерти дійшли до висновку, що основне завдання Львова полягає не тільки і не стільки в розвитку туризму, як в захисті життя міста від побічних ефектів туризму - в першу чергу ресурсної пастки, яку він утворює, далі - інституціоналізованої корупції, стагнації креативного сегмента економіки, зростання соціального розшарування, а, відповідно напруги і злочинності, втечі мізків з міста. Фактично, треба було розвивати туризм як інструмент відкритості міста, щоб воно не задихнулося у власній національно-клерикально-діловій одноманітності, але основний акцент поставити на розвитку науково/інтелектуальноємних і творчих індустрій.
Умовним Сумам, Дніпру, чи Херсону не можна повторювати львівські рішення, але методологічно шлях цей пройти реально і навіть треба, з поправками на розміри, наявність експертизи (доведеться ввозити деяких фахівців) і т д. Було би бажання і критична маса розумних пасіонаріїв, щоб запустити процес.
В целом симпатично. Но на заставке явно не хватает ВЛ-8, ЧС-2, поездов аля Киев-Рахов, электричек и дизелей периферийных. Ну так, чтоб честно все было, а то напихали Тарпанов и фирменных составов.
SergeyL писав: ↑20 лютого 2020, 17:42
В целом симпатично. Но на заставке явно не хватает ВЛ-8, ЧС-2, поездов аля Киев-Рахов, электричек и дизелей периферийных. Ну так, чтоб честно все было, а то напихали Тарпанов и фирменных составов.
В смысле видео на весь экран в бэкграунде для утилитарного сайта это нормально ?
Я много сайтов А\к и (меньше) сайтов жд компаний видел, но такое надо сильно поискать.
Во первых раздражает, а во вторых нагрузку увеличивает