Finnair зменшить норму ручної поклажі і розсаджуватиме пасажирів у випадковому порядку

Фінська авіакомпанія Finnair оголосила про суттєве скорочення сервісу з 1 червня, який включений до квитків як економічного, так і бізнес-класу.

Мандрівники тепер зможуть провозити менше ручної поклажі, багажу, а деяких пасажирів, які не заходять сплатити збір, розсаджуватимуть у літаку у випадковому порядку.

Менше ручної поклажі

З 1 червня найдешевший тариф економічного класу Finnair на європейських рейсах буде перейменований з Light на Superlight, а безкоштовна норма ручної поклажі зменшена.

Зараз за тарифом Light пасажир може взяти з собою на борт одну валізу на колесах з габаритами 55х40х23 см та особисту річ з розмірами до 40х30х15 см. Їхня загальна вага не повинна перевищувати 8 кг.

Тариф Superlight дозволить взяти в літак лише один предмет із габаритами до 40х30х15 см. При цьому якщо пасажир купить щось в аеропорту, він має вкласти покупку у свою сумку, інакше йому загрожує штраф.

Щоб розширити норму ручної поклажі за тарифом Superlight до попереднього рівня, тобто двох сумок, необхідно заздалегідь сплатити збір. Його розмір становитиме 9 євро в одну сторону на рейсах у Фінляндії, Скандинавії, країнах Балтії та 14 євро в одну сторону на всіх інших рейсах по Європі.

«Ми покращимо моніторинг за ручною поклажею в аеропортах, і зайві речі відправлятимуться в багажний відсік за додаткову плату», — заявив комерційний директор Finnair Оле Орвер.

Finnair стверджує, що хоче покращити пунктуальність польотів за допомогою нововведення, оскільки на розміщення ручної поклажі в літаках може витрачатись додатковий час, а це призводить до затримок.

Ця практика вже кілька років успішно використовується лоукостерами Ryanair та Wizz Air. Бюджетні авіакомпанії також запроваджували обмеження на ручну поклажу під егідою покращення пунктуальності рейсів, а в результаті значно збільшили свої доходи від багажних зборів.

Випадкові місця в літаку

Finnair не дозволяє зараз пасажирам за тарифами економічного класу Light та Classic безкоштовно вибирати місця заздалегідь, проте вони можуть безкоштовно вибрати вільне місце під час онлайн-реєстрації за добу до вильоту.

З 1 червня авіакомпанія розсаджуватиме пасажирів економічного класу з квитками за тарифами Superlight, Light та Classic на свій розсуд. Таку політику вже кілька років застосовують Ryanair і Wizz Air, а в 2022 році до них приєдналася німецька Lufthansa.

Випадкове надання місць у літаку дозволяє підняти прибутковість авіакомпаній. Пасажирів можуть спеціально посадити на незручне місце, щоб вони оплатили послугу вибору місця.

Зміни у бізнес-класі

Finnair скоротить норму перевезення ручної поклажі та багажу за квитками бізнес-класу.

Зараз усі пасажири бізнес-класу можуть взяти в літак два повноцінні місця ручної поклажі та додатково особисту річ із загальною вагою до 10 кг.

З 1 червня норма ручної поклажі у бізнес-класі Finnair складе одне місце з габаритами 55х40х23 см та одне місце з габаритами до 40х30х15 см. Загальна вага предметів не повинна перевищувати 8 кг.

Безкоштовна норма багажу за тарифами Business Class Classic та Business Class Flex, які включають багаж, буде зменшена з двох валіз по 32 кг до однієї валізи з вагою до 23 кг.

Усі нововведення щодо ручної поклажі та багажу стосуються квитків, куплених з 1 червня 2023 року. Якщо квиток куплений до 31 травня 2023 року, у ньому діє стара норма перевезення ручної поклажі та багажу.

При цьому випадкове розсадження пасажирів у літаку під час онлайн-реєстрації за тарифами економічного класу Superlight, Light та Classic Finnair почне застосовувати з 1 червня як для нових, так і для старих квитків, куплених до запровадження нових правил.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!