Перша мережева авіакомпанія зайде до аеропорту Братислави

Терминал в аэропорту Братислава
Терминал в аэропорту Братислава. Фото: avianews.com

В аеропорт Братислава розпочне польоти грецька авіакомпанія Aegean Airlines, яка є першим повносервісним мережним авіаперевізником для цих повітряних воріт.

Як з’ясував avianews.com, Aegean Airlines літатиме зі свого хаба в Афінах до Братислави з 14 вересня з частотою двічі на тиждень у понеділок і четвер.

“Пряма лінія в Афіни, яка буде запущена у вересні, – чудова можливість для відпочинку в міжсезоння”, – зазначили в аеропорту Братислава.

Aegean Airlines працює як мережевий авіаперевізник, тобто пропонує пересадки у Афінах між своїми маршрутами. Це означає, що пасажири з Братислави можуть полетіти не лише до столиці Греції, а й далі – до інших міст Греції, Європи чи Північної Африки, куди літає Aegean Airlines.

Наразі основну маршрутну мережу аеропорту Братислава формують найбільші європейські лоукостери Ryanair та Wizz Air, а також авіакомпанії Smartwings, Air Cairo, Air Montenegro та Tus Air, які спеціалізуються на перевезеннях туристів на морські курорти.

Відсутність мережевих авіакомпаній у Братиславі пов’язана з близьким розташуванням великого аеропорту Відень, куди літають усі основні європейські авіаперевізники. Відстань між Братиславою та віденським аеропортом складає 50 км, які можна подолати за 1 годину.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.