Фото: Повітряні сили Великої Британії показали десантування в Антарктиді

Військовий на фоні відкритого вантажного люка
Військовий на фоні відкритого вантажного люка. Фото: Royal Air Force

Королівські Повітряні сили Великої Британії показали, як відпрацювали десантування в Антарктиді в рамках навчань “Південна витримка”.

У цій місії британські військові задіяли військово-транспортний літак Airbus A400.

Цього року в Антарктиді десантують 300 бочок з паливом для станції Британської антарктичної служби, яка проводить наукові дослідження на холодному континенті. Військові вже виконали три десантування та планують здійснити ще декілька перельотів.

Бочки з паливом. наверху - запаковані парашути
Бочки з паливом. наверху – запаковані парашути. Фото: Royal Air Force
Бочки з паливом спускаються на лід Антарктиди на парашутах
Бочки з паливом спускаються на лід Антарктиди на парашутах. Фото: Royal Air Force

Літак Повітряних сил Великої Британії доставляє паливо в Антарктиду з британської військової бази на Фолклендських островах. Відстань до точки десантування складає 2,4 тис км.

“Ці поставки спростять логістичний ланцюжок для Британської антарктичної служби. Також місія дозволить відточити навички екіпажів щодо доставки запасів на великі відстані, оскільки аеромобільні війська Повітряних сил можуть направити у будь-який момент у будь-яке місце для підтримки гуманітарних та військових операцій”, – заявили в Повітряних силах Великої Британії.

Літак-заправник Voyager KC3. Створений на базі пасажирського авіалайнера Airbus A330
Літак-заправник Voyager KC3. Створений на базі пасажирського авіалайнера Airbus A330. Фото: Royal Air Force
Процес дозаправки літака у повітрі
Процес дозаправки літака у повітрі. Фото: Royal Air Force

Цікаво, що літак Airbus A400, який перевозив паливо для вчених, супроводжував літак-заправник Voyager KC3. На оприлюднених фотографіях можна побачити, що військові пілоти відпрацювали заправку у повітрі.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.