Найбільший аеропорт Туреччини отримав метро до Стамбула з найшвидшими потягами

Потяг метро M11 в аеропорт Стамбула
Потяг метро M11 в аеропорт Стамбула. Скріншот з відео Мінтрансу Туреччини

Новий аеропорт Стамбула, який є найбільшим в Туреччині та Європі, отримав пряме сполучення з містом за допомогою метро з найшвидшими потягами.

Лінію підземки M11 22 січня відкрив президент Туреччини Реджеп Ердоган.

Наразі працює ділянка метро довжиною 34 км з сімома станціями. Вона веде від аеропорту до станції Kağıthane на північному заході Стамбулу. На станції Kağıthane пасажири можуть пересісти на наземний транспорт або лінію метро M7, щоб добратися в потрібну частину Стамбула.

Гілка метро пришвидшить дорогу між Стамбулом та аеропортом. До цього моменту добратися в аеропорт можна було лише автомобільним транспортом. Час в дорозі через затори міг перевищувати годину.

Поїздка на метро від станції Kağıthane до терміналу нового аеропорту Стамбула займе всього 24 хвилини. Такий час став можливим завдяки тому, що на лінії M11 курсують нові турецькі потяги, максимальна швидкість яких складає 120 км/год. Це робить їх найшвидшими серед потягів метро в Європі.

Протягом першого місяця роботи нової лінії метро M11 пасажири зможуть добиратися в аеропорт безкоштовно, повідомив президент Ердоган.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.