Відео: Turkish Airlines позбулася лівреї Аерофлоту на своєму найновішому літаку

Процес перефарбування Airbus A350 Turkish Airlines
Процес перефарбування Airbus A350 Turkish Airlines. Скріншот з відео Turkish Airlines

Авіакомпанія Turkish Airlines позбулася лівреї російського “Аерофлоту” на своєму найновішому літаку Airbus A350-900.

Чотири повітряних судна цього типу турецький авіаперевізник отримав влітку 2022 року. Їх виробили спеціально для дальніх рейсів “Аерофлоту” та встигли навіть пофарбувати в фірмову ліврею російського авіаперевізника з триколором на хвості.

Однак через напад Росії на Україну ЄС заборонив європейському виробнику Airbus постачати нові літаки російським авіакомпаніям.

Утім, для Airbus A350-900 “Аерофлоту” дуже швидко знайшли нового власника – Turkish Airlines.

Турецькій авіакомпаній потрібно було ввести літаки в експлуатацію якнайшвидше. Через це вона не стала перефарбовувати повітряні судна, але лише спеціальними наклейками закрила розпізнавальні знаки “Аерофлоту” та Росії.

З настанням зими та традиційного сезонного падіння попиту на перельоти Turkish Airlines відправила A350 на повноцінне перефарбування. Протягом декількох тижнів авіалайнер з реєстрацією TC-LGL отримав фірмову ліврею турецького авіаперевізника і в грудні повернувся перевезень пасажирів зі Стамбулу.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.