Аеропорт Мюнхена запровадить надсучасну систему безпеки, яка сподобається пасажирам

Нові пункти контролю на авіаційну безпеку в аеропорту Мюнхен
Нові пункти контролю на авіаційну безпеку в аеропорту Мюнхен. Фото: аеропорт Мюнхен

Аеропорт Мюнхена анонсував масштабну модернізацію систему контролю перед вильотом, яка сподобається мандрівникам.

Завдяки новим надсучасним сканерам ручної поклажі, пасажирам тепер не потрібно буде викладати з валіз ємності з рідинами або комп’ютерну техніку.

Нове обладнання працює за технологією комп’ютерної томографії. Воно дозволить працівникам служби безпеки побачити речі в валізах в трьохмірному вигляді. Діставати щось з ручної поклажі доведеться лише у випадку, якщо система вкаже на необхідність проведення додаткової перевірки за участю працівника аеропорту.

Новий сканер ручної поклажі застосовує технологію комп'ютерної томографії
Новий сканер ручної поклажі застосовує технологію комп’ютерної томографії. Фото: аеропорт Мюнхен
За допомогою нових сканерів співробітники безпеки зможуть бачити речі пасажирів в трьохмірному вигляді
За допомогою нових сканерів співробітники безпеки зможуть бачити речі пасажирів в трьохмірному вигляді. Фото: аеропорт Мюнхен

Спеціальна конструкція зони перед сканерами дозволить готувати речі до контролю одразу чотирьом пасажирам. Відповідно, якщо один з мандрівників буде довго готувати валізу та одяг для контролю, інший може його випередити та піти першим на пункт контролю. Така технологія зменшить черги завдяки тому, що контроль зможуть проходити більше пасажирів.

Готуватися до контролю можуть одразу чотири пасажира
Готуватися до контролю можуть одразу чотири пасажира. Фото: аеропорт Мюнхен

За даними прес-служби аеропорту Мюнхен, підготовка до модернізації системи вже розпочалася. Безпосередньо роботи з облаштування нових пунктів контролю стартують спочатку у терміналі 2 у січні 2023 року, а у терміналі 1 – у першому кварталі 2023 року.

Завдяки програмі модернізації Мюнхен стане першим німецьким аеропортом, який майже повністю перейде на нові технології з контролю безпеки пасажирів.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.