В США завершили виробництво легендарного літака Boeing 747, який змінив світ подорожей

Останній вироблений Boeing 747 у вантажній модифікації 747-8 Freighter для Atlas Air
Останній вироблений Boeing 747 у вантажній модифікації 747-8 Freighter для Atlas Air. Фото: Boeing

Американський авіавиробник Boeing завершив зборку останнього літака Boeing 747, який за більш ніж 50-річну історію змінив світ подорожей.

Авіалайнер, який 6 грудня викотили з цеху збірки, замовила Atlas Air. Це вантажна версія 747-8 Freighter. Після завершення всіх робіт та заводських випробувань, літак передадуть авіакомпанії в 2023 році.

Boeing розпочав виробництво моделі 747 в 1967 році. За 55 років компанія випустила 1574 таких літака різних модифікацій.

Первый Boeing 747 на церемонии выкатки в Эверетте 30 сентября 1968 года
Перший Boeing 747 на церемонії викатки в Еверетті 30 вересня 1968 року. Фото: Boeing
Останній вироблений Boeing 747 викотили з цеху збірки
Останній вироблений Boeing 747 викотили з цеху збірки. Фото: Boeing

Літаючий слон

За свої габарити Boeing 747 прозвали Jumbo Jet, що можна перекласти як реактивний слон. На момент запуску програми це був найбільший пасажирський літак. Потреба в ньому виникла через стрімке збільшення попиту на перельоти.

Аеропорти вже не справлялися з постійно зростаючою кількістю рейсів, які виконували малі авіалайнери. Вирішити проблему міг тільки новий літак, який би одразу брав на борт до п’яти сотень пасажирів.

Стартовим замовником 747 став провідний міжнародний американський авіаперевізник Pan Am. Саме він виконав перший регулярний рейс на цьому авіалайнері в 1970 році – з Нью-Йорка в Лондон.

Boeing 747-100 авіакомпанії Pan Am
Boeing 747-100 авіакомпанії Pan Am. Фото: Aldo Bidini

Королева небес

Ще одне звання – “Королева небес” – майже одразу закріпилося за Boeing 747, який змінив стандарти подорожей на наступні десятиліття. Літак став першим на ринку, який пропонував настільки великий простір у пасажирському салоні і міг літати між континентами без проміжних посадок на дозаправку.

747 став першим авіалайнером з категорії широкофюзеляжних. Він мав два проходи в салоні та 10 крісел у ряді. До його появи стандартом вважався один прохід та шість крісел у ряді.

Салон першого класу в Boeing 747 і гвинтові сходи, що ведуть на верхню палубу та кабіну пілотів
Салон першого класу в Boeing 747 і гвинтові сходи, що ведуть на верхню палубу та кабіну пілотів. Фото: Boeing
Boeing 747 був першим широкофюзеляжним літаком, який мав два проходи в салоні
Boeing 747 був першим широкофюзеляжним літаком, який мав два проходи в салоні. Фото: SAS Museet

До того ж новий авіалайнер отримав другий поверх, на якому розміщували вишукані зони відпочинку та ресторани для пасажирів першого класу.

Лаунж першого класу на другому поверсі Boeing 747 SAS
Лаунж першого класу на другому поверсі Boeing 747 SAS. Фото: SAS Museet

Цікавою є історія появи другої палуби. Вона розміщувалась у горбу, який став візитівкою авіалайнера. На момент створення Boeing 747 у світі почався розвиток надзвукової пасажирської авіації. Вважалось, що пасажири перейдуть на надшвидкі літаки. Після цього 747 можна було б переробити для перевезення вантажів, і наявний горб забезпечував би додатковий простір для перевезень товарів.

Вантажі і пасажири

Щоб розширити ринок для 747, Boeing одразу почав розвивати різні модифікації авіалайнера-гіганта.

Для японських авіакомпаній американці розробили спеціальну версію, яка могла перевозити більше пасажирів на коротких рейсах між містами Японії. Для Iran Air Boeing навпаки створив версію 747 SP, яка могла перевозити менше пасажирів, але на більшу відстань.

Якщо пасажирський Jumbo Jet вперше почав возити пасажирів в 1970 році, то спеціальна вантажна версія 747-230F з’явилась за два роки. В 1972 році перший такий авіалайнер отримала німецька Lufthansa.

Lufthansa показує місткість Boeing 747-230F, який за раз міг перевезти одразу 72 автомобілі VW Beetle
Lufthansa показує місткість Boeing 747-230F, який за раз міг перевезти одразу 72 автомобілі VW Beetle. Фото: Georg Wegemann, Lufthansa

Ніс вантажного 747 міг відкидатися вверх для більш зручного завантаження та вивантаження та у відкритому положенні створював враження, наче літак посміхається.

Згодом з’явилися версії 747 Combi – ці літаки могли везти вантаж у пасажирському салоні та мали спеціальний додатковий люк у фюзеляжі. Таку версію створили для маршрутів, де авіакомпанії не могли заповнити весь салон пасажирами, але мали значний попит на перевезення вантажів.

Схема салону Boeing 747 Combi
Схема салону Boeing 747 Combi. Фото: SAS Museet

Слід в історії

Епоха велетнів Boeing 747 з чотирма двигунами добігла кінця, коли для польотів на далекі відстані почали з’являтися більш сучасні літаки з двома двигунами. Як і 747, вони мали широкий фюзеляж та співмірний рівень комфорту. Але зменшена кількість двигунів робила перевезення пасажирів для авіакомпаній дешевше через менші витрати на паливо та технічне обслуговування.

Остаточно крапку в кар’єрі американського літака-гіганта поставили авіаційні регулятори. Вони визнали літаки з двома двигунами достатньо безпечними, щоб майже без обмежень літати над водним простором на далекі відстані. Це забрало останню перевагу у менш економічного 747.

Модифікація Boeing 747 – Boeing VC-25 – яка використовується для перевезення президента США
Модифікація Boeing 747 – Boeing VC-25 – яка використовується для перевезення президента США. Фото: U.S. Air Force

Незважаючи на кінець епохи, легендарний літак залишив слід в історії авіації, фактично змінивши концепцію далеких подорожей. А його надійність визнали бездоганною, завдяки чому існуючий та майбутній літаки президентів США створені на базі Boeing 747.


Якщо вам цікаві такі матеріали, ви можете підтримати avianews.com. Це дозволить продовжити діяльність сайту:

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.