Новозеландська авіакомпанія візьме найкраще з концепції плацкартних вагонів

Концепція спальних місць Skynest у літаках Air New Zealand
Концепція спальних місць Skynest у літаках Air New Zealand. Фото: Air New Zealand

Новозеландська авіакомпанія Air New Zealand інтегрує найкращі практики з концепції плацкартних вагонів у своїх нових літаках.

У 2024 році авіаперевізник запустить сервіс Skynest (повітряне гніздо) для пасажирів економ-класу. Він дозволить мандрівникам поспати на горизонтальній полиці протягом тривалих перельотів.

Для цього Air New Zealand встановить у хвостах літаків спеціальні капсули для сну, які схожі на відкриті купе в плацкартних вагонах. Одночасно в такій капсулі зможуть спати шість пасажирів.

Концепція спальних місць Skynest у літаках Air New Zealand
Концепція спальних місць Skynest у літаках Air New Zealand. Фото: Air New Zealand

У відеопрезентації можна побачити, що пасажири в Skynest отримують подушку, матрац, ковдру та постіль – все, що надає Укрзалізниця пасажирам спальних вагонів.

“Ми хотіли запропонувати пасажирам економ-класу опцію горизонтального ліжка. Саме так народився проект Skynest. Він реально змінить правила гри у подорожах економ-класом”, – заявив головний виконавчий директор Air New Zealand Грег Форан.

В авіакомпанії зазначили, що їхня мета – створити домашню атмосферу за межами дому. Це має залишати пасажирів бадьорими та готовими до дій по прибуттю у пункт призначення.

Наразі Air New Zealand не оголосила правила користування Skynest та можливі ціни на цю послугу.

Поки як альтернативу авіаперевізник пропонує забронювати пасажирам економ-класу цілий ряд з трьох крісел на дальніх рейсах та комплект для сну з подушки, ковдри та матрацу.

Послуга Skycouch в економ-класі Air New Zealand
Послуга Skycouch в економ-класі Air New Zealand. Фото: Air New Zealand

Послуга має назву Economy Skycouch та здорожує переліт майже у три рази. Наприклад, якщо квиток економ-класу з Лос-Анджелеса в Окленд та назад коштує $1300, то з урахуванням двух додаткових місць загальна ціна перельоту зростає до $3300. Утім, це все одно дешевше квитка у бізнес-клас, у якому крісло перетворюється на ліжко. Такий квиток коштує $7500.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.