У Lufthansa вперше з’являться каюти в літаках

Каюта нового першого класу Lufthansa
Каюта нового першого класу Lufthansa. Графіка: Lufthansa

Німецька авіакомпанія Lufthansa вперше в своїй історії встановить каюти у літаках. У них на далекі відстані зможуть літати пасажири першого класу.

Авіаперевізник встановить у каюти крісла з шириною 1 метр, які можна перетворити на горизонтальне ліжко. Від проходу каюту буде відділяти перегородка з висотою майже до стелі.

Місце кожного пасажиру оновленого першого класу також буде мати окремий гардероб для верхніх речей.

За повідомленням Lufthansa, розмір каюти буде настільки великим, що дозволить мандрівнику не відвідувати вбиральню для того, щоб переодягтися.

Завдяки додатковому кріслу (на фото воно під телевізором) в каюті за бажанням зможуть обідати одразу два пасажири – один напроти іншого.

Каюта нового першого класу Lufthansa
Каюта нового першого класу Lufthansa. Графіка: Lufthansa

Lufthansa запровадить новий сервіс в 2023 році. Наразі авіаперевізник лише анонсував встановлення кают та поки не веде продаж квитків в новий салон.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.