Airbus перетворив найновіший літак на полотно для художників

Airbus A350F
Airbus A350F. Графіка Airbus

Найбільший європейський виробник літаків Airbus перетворив свій найновіший вантажний авіалайнер A350F на полотно для художників зі всього світу.

До 28 листопада компанія збирає ідеї про те, як можна розфарбувати літак, щоб показати всі його переваги для авіакомпаній.

Загальна площа поверхні фюзеляжу A350F перевищує 1000 квадратних метрів, що робить його однією з найбільших поверхонь у світі для творчості.

Airbus приймає ідеї у будь-якому вигляді. Це може бути намальована на папері або комп’ютері однокольорова концепція лівреї літака, або детально опрацьована робота.

З автором дизайну, який переміг, зв’яжеться представник Airbus. Далі переможець разом з командою виробника візьме участь у підготовці остаточного варіанта лівреї. Її представлять на авіасалоні Ле Бурже в червні 2023 року.

У якості призів Airbus передбачив дві подорожі – на авіасалон Ле Бурже або на завод Airbus, де можна буде побачити, як фарбують літак, а потім уперше піднімають його в небо.

Ознайомитися детально з правилами конкурсу, завантажити графічні файли літака для малювання та відправити свою заявку на участь можна на спеціальній сторінці на сайті Airbus.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.