Авіакомпанія Condor почала продавати місця для ручної поклажі в літаках

Ручная кладь на багажной полке в салоне самолета
Ручная кладь на багажной полке в салоне самолета. Фото: avianews.com

Німецька чартерна авіакомпанія Condor почала продавати місця для ручної поклажі в літаках на деяких своїх рейсах.

Нова послуга діє для перельотів з 1 листопада 2022 року на авіалайнерах Airbus A330-200, які виконують рейси на далекі відстані.

Послуга передбачає, що пасажир економ-класу гарантовано отримає простір для своїх речей на багажній полиці поруч зі своїм місцем. Щоб на це місце не поклали свої валізи інші мандрівники, екіпаж зробить відповідне позначення.

Вартість послуги складає від 9,99 євро в один бік. Замовити її можна в особистому кабінеті пасажира на сайті Condor або під час онлайн-реєстрації.

Зазвичай багажні полиці у салонах літаків розраховані на меншу кількість валіз, ніж кількість пасажирів на рейсі. Через це на перевантажених напрямках частину ручної поклажі пасажири змушені здавати в багаж.

Лоукостери, щоб вирішити цю проблему, зменшили розміри дозволеної ручної поклажі та запровадили плату за перевезення більших речей, які поміщуються на багажні полиці.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.