Авіакомпанії Lufthansa Group запропонували пасажирам добровільно підвищити вартість квитків

Самолеты Lufthansa в аэропорту Франкфурта
Самолеты Lufthansa в аэропорту Франкфурта. Фото: avianews.com

Авіакомпанії Lufthansa Group у складі Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, Brussels Airlines запропонували пасажирам добровільно підняти вартість квитків для збереження природи.

У рамках експерименту всі чотири авіаперевізники групи запровадили тарифи економкласу або бізнескласу з позначкою Green, яка перекладається як зелений або екологічний.

Нові тарифи дорожче базових за рахунок того, що авіакомпанії обіцяють компенсувати викиди вуглецю CO2 під час перельоту. Як заохочувальний бонус пасажирам, які турбуються про природу, обіцяють нарахувати на 20% більше миль у програмі лояльності.

Наразі нові тарифи в якості експерименту авіаперевізники пропонують лише на рейсах з Данії, Швеції та Норвегії. Це одні з найбагатших ринків Lufthansa Group. Завдяки цьому нові тарифи можуть виявитися популярними серед заможних пасажирів.

За допомогою таких заходів авіаперевізники по суті перекладають на пасажирів свою відповідальність щодо зменшення викидів вуглецю до нульового рівня до 2050 року. Зараз вони мають вжити необхідних заходів за власний рахунок, але екологічні ініціативи дозволяють отримувати кошти від клієнтів, які піклуються про екологію.

Втім, хоча новий тариф обіцяє 100% компенсацію викидів, зараз він мало вплине на екологію саме Європи. Lufthansa Group вказує, що компенсація враховує 20% використання біопалива та 80% – інші заходи.

Через це у клієнта може скластися враження, що при польотах над Європою він, коли купує більш дорогі квитки, не наносить шкоди навколишньому середовищу. Насправді ж рейс такого пасажира може бути заправлений звичайним паливом, а політика інших заходів включає висаджування нових дерев на інших континентах.

Отже, наразі пасажири, які хочуть зменшити викиди вуглецю від своїх авіаподорожей мають зменшити кількість таких подорожей.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.