Найбільші лоукостери Європи Ryanair та Wizz Air відновили докризові показники

Літаки Ryanair та Wizz Air в аеропорту
Літаки Ryanair та Wizz Air в аеропорту. Фото: avianews.com

Найбільші європейські лоукостери Ryanair та Wizz Air у липні відновили та значно підвищили число рейсів у порівнянні з докризовими показниками 2019 року.

Про це йдеться у звіті Євроконтролю – установи, яка об’єднує організації диспетчерів в Європі, Туреччині, Грузії та Вірменії.

Відповідно до даних Євроконтролю, у період з 6 по 12 липня 2022 року Ryanair збільшив перевезення на 14% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, тоді як у Wizz Air зростання склало 21%.

Загалом у ТОП-10 авіаперевізників в європейському небі позитивна динаміка також спостерігалась у найбільшої авіакомпанії Туреччини  – Turkish Airlines, яка за звітний період збільшила число рейсів на 3% у порівнянні з докризовим 2019 роком.

ТОП-10 авіакомпаній у небі Європи в липні 2022 року
ТОП-10 авіакомпаній у небі Європи в липні 2022 року. Інфографіка: Євроконтроль

Для порівняння інші сім авіаперевізників з ТОП-10 досі не можуть наздогнати результати 2019 року, але змогли збільшити число рейсів у порівнянні з попереднім тижнем липня 2022 року.

2019 рік зараз є еталонним для порівняння в авіації, оскільки саме тоді до початку пандемії COVID-19 авіаційна галузь мала найбільші показники перевезень за всю історію.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.