Новини авіації УкраїниТепер на літаку: Нова пошта прискорила доставку посилок з Aliexpress в Україну

Тепер на літаку: Нова пошта прискорила доставку посилок з Aliexpress в Україну

“Нова пошта” з 19 травня завдяки використанню літака прискорила доставку в Україну посилок з Aliexpress та інших онлайн-магазинів.

Це стало можливим після того, як власна авіакомпанія поштового оператора Supernova Airlines орендувала літак ATR 72 разом із екіпажами у латвійської авіакомпанії RAF-Avia. На повітряному судні можна побачити розпізнавальні знаки “Нової пошти” та Supernova Airlines.

Латвійський ATR 72 на першому рейсі на замовлення Supernova Airlines доставив 7 тонн міжнародних посилок з Риги до Жешува – польського аеропорту на кордоні з Україною. Далі вони поїдуть наземним транспортом.

Латвія є основним перевалочним пунктом для міжнародних посилок, які прямують до України. Раніше “Нова пошта” забирала вантажі фурами та везла їх до України. Використання літака для підвезення посилок з Латвії до кордону з Україною дозволить прискорити доставку на термін до 36 годин, повідомили avianews.com у “Новій пошті”.

ATR 72, который выполняет перевозки Supernova Airlines
ATR 72, який виконує перевезення Supernova Airlines з Риги до Жешува. Фото: Нова пошта

Свої літаки Supernova Airlines

Supernova Airlines має у своєму парку два вантажні літаки Ан-26. Однак для прискорення старту польотів вирішила орендувати авіалайнер у сторонньої авіакомпанії, яка вже має усі документи для польотів у Європі.

Ан-26 UR-UZI Supernova Airlines. Фото: Bohus, slovakaviation.sk

“Процедури узгодження використання власних літаків Ан-26 у Євросоюзі дуже бюрократичні та займають багато часу. Щоб розпочати реалізацію намічених планів, компанія домовилася з колегами з латвійської авіакомпанії RAF-Avia про тимчасове використання їхнього літака ATR 72 на маршруті з Риги до Жешува”, – пояснили avianews.com ситуацію у поштовому операторі.

Довгострокові плани Supernova Airlines передбачають формування її флоту із вантажних версій сучасних літаків виробництва Boeing чи Airbus, додали у “Новій пошті”.

До російського вторгнення в Україну керівництво “Нової пошти” заявляло, що парк Supernova Airlines мали поповнити вантажні Boeing 757. Переговори про це пройшли успішно, проте домовленості з власником літаків були розірвані через початок бойових дій.

avianews.com
avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.

По теме

Новини авіації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: