Російські щупальця: як українським літакам за кордоном заважають возити допомогу

Український Ан-124 Руслан готується до перевезень бронетранспортерів M113AS4, які Україні передала Австралія
Український Ан-124 Руслан готується до перевезень бронетранспортерів M113AS4, які Україні передала Австралія. Фото від Міноборони України

Зв’язки Росії за кордоном заважають українським літакам возити допомогу для України, розповів відомий українській пілот Дмитро Антонов.

“Нещодавно летимо. Веземо вантаж для нашої перемоги. І в Азії після посадки нам кажуть – палива для вас немає. І це міжнародний аеропорт, де виконуються польоти”, – розповів авіатор, який літає в “Авіалініях Антонова” на Ан-124 Руслан.

За словами Антонова, вирішувати питання довелося протягом цілої доби. Врешті-решт аеропорт заправив український Руслан, але пошматував вщент нерви пілотам.

“Ми переможемо це точно, я впевнений. Але у ворога щупальця розкидані по всьому світу”, – додав Дмитро Антонов.

Наразі “Авіалінії Антонова” використовують для вантажних перевезень по всьому світу п’ять літаків Ан-124 Руслан. Вони названі на честь українських міст-героїв: Буча, Харків, Миколаїв, Охтирка, Херсон.

Найбільший літак у світі Ан-225 Мрія та модернізована версія Ан-124 з флоту “Авіаліній Антонова” були пошкоджені в Гостомелі під час російської окупації аеродрому у березні 2022 року.


Розповідаємо цікаво про авіацію. Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.