Лоукостер Ryanair анонсував повернення в Україну

Найбільший європейський лоукостер Ryanair заявив про повернення в Україну після завершення війни. Авіакомпанія стала першою в Європі, яка заявила про такий намір.

«Ми дуже прагнемо повернутися в Україну, як тільки це стане безпечно», — сказав голова Ryanair Майкл О’Лірі під час оголошення фінансових результатів за третій квартал.

За його словами, авіаперевізник наймає чимало українських пілотів та бортпровідників, оскільки це дозволить відновити бази в Україні, коли це стане безпечним.

До початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну Майкл О’Лірі заявляв, що Ryanair буде літати в Україну, поки не почалися бойові дії та не полетіли ракети. Ця заява пролунала на тлі рішень інших іноземних авіаперевізників скасувати або зменшити кількість рейсів в Україну.

До вторгнення лоукостер планував відкрити бази в Україні з 20 літаками. Голова Ryanair пояснював це «великим потенціалом українського ринку, поки тут не почалося радянське вторгнення».

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: