SkyUp переніс з аеропорту Бориспіль в Анталію станцію обслуговування літаків

Техніки відкрили ніс Boeing 737 для технічного обслуговування
Техніки відкрили ніс Boeing 737 для технічного обслуговування. Фото: avianews.com

Український лоукостер SkyUp відкрив в аеропорту Анталії лінійну станцію з технічного обслуговування літаків.

Для цього авіаперевізник отримав погодження авіаційних регуляторів України та Туреччини, після чого перевіз обладнання та працівників з власної станції в аеропорту Бориспіль, повідомили avianews.com в SkyUp.

Наразі на станції в Туреччині працюють 41 український спеціаліст. Вони будуть обслуговувати виключно літаки SkyUp.

Зараз своїми силами в Анталії український авіаперевізник обслуговує три літаки Boeing 737. До кінця серпня ця кількість зросте до чотирьох одиниць, восени – до шести одиниці.

“Можливість для наших технічних спеціалістів продовжувати працювати в умовах війни – є необхідною вимогою для підтримання необхідного досвіду та чинності їхніх Свідоцтв з технічного обслуговування повітряних суден, а також шансом для нас зберегти професійний потенціал країни для відродження української авіагалузі після нашої перемоги”, – заявив гендиректор SkyUp Дмитро Сєроухов.

Лінійне обслуговування авіалайнерів можна назвати “легким”. На цей час авіакомпанія не знімає літак з експлуатації. Техніки підтримують повітряне судно в справному стані, заправляють двигуни маслом, змащують потрібні механізми, замінюють фільтри та усувають незначні дефекти. Такий тип обслуговування зазвичай не потребує використання ангара.

Як повідомляв раніше avianews.com, SkyUp після 24 лютого задіяв майже весь свій флот для польотів по Європі. Авіакомпанія віддає в оренду дев’ять своїх літаків разом з екіпажами іншим авіаперевізникам. Такий тип оренди називається мокрий лізинг.

У серпні літаки SkyUp орендували Air Albania, Corendon Airlines, Tailwind Airlines, Smartwings Slovakia, Smartwings, Freebird Airlines та навіть Wizz Air.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.