Нова пошта оновила плани щодо створення власної авіакомпанії

Выгрузка багажа из самолета
Выгрузка багажа из самолета. Фото: avianews.com

“Нова пошта” не відмовлялася від планів щодо відкриття власної авіакомпанії, але скорегувала терміни початку її роботи.

“Ми плануємо відкрити авіакомпанію до кінця року, якщо все буде гаразд”, – заявив в інтерв’ю AIN.UA директор з розвитку поштового оператора Олексій Тараненко.

Він не надав інших деталей. avianews.com звернувся за додатковою інформацію в прес-службу компанії, однак там повідомили – поки не готові детальніше коментувати ситуацію.

Як повідомляв раніше avianews.com, міжнародний підрозділ “Нової пошти” – “Нова пошта Глобал” створив авіакомпанію Supernova Airlines.

Авіаперевізник мав отримати два вантажних літаки Boeing 757-200. Український сертифікат Supernova Airlines планувала отримати весною цього року, а почати перевезення – в вересні.

Базою авіакомпанії мав стати найбільший аеропорт України “Бориспіль”. Сюди Supernova Airlines мала б доставляти посилки з Америки та Китаю, після чого їх би розвозили наземним транспортом по всій Україні.

За допомогою власної авіакомпанії “Нова пошта” планувала зберегти швидкість доставки при зростанні числа посилок. Наразі поштовий оператор використовує послуги сторонніх авіакомпаній.

Оскільки через повномасштабне вторгнення Росії український повітряний простір для цивільної авіації закритий, Supernova Airlines зможе полетіти лише після завершення війни. Це означає, що “Нова пошта” може переглянути терміни запуски авіакомпанії або навіть відмовитися від таких планів, оскільки все залежить від бойових дій.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.