ПодорожіСкільки коштує оформити закордонний паспорт громадянина України у 2023 році

Скільки коштує оформити закордонний паспорт громадянина України у 2023 році

Ціна закордонного паспорта в Україні у 2023 році встановлена урядом України.

Виготовлення закордонного паспорта громадянина України у звичайному порядку коштуватиме 856 грн. За таку вартість закордонний паспорт потрібно буде чекати 20 робочих днів.

Прискорене виготовлення закордонного паспорта за 3-7 робочих днів коштує 1496 грн.

Де найдешевше оформити закордонний паспорт в Україні?

Стандартна ціна є дійсною, якщо людина оформляє документ у відділеннях Державної міграційної служби України або державних Центрах надання адміністративних послуг.

Записатися на оформлення документа можна за допомогою безкоштовної електронної черги Державної міграційної служби.

Ціна виготовлення закордонного паспорта у ДП “Документ” та інших фірмах дорожча, оскільки включає послуги посередника.

Закордонний паспорт України для дітей

Ціна закордонного паспорта для дитини становить 856 грн. при нетерміновому виготовленні та 1496 грн при терміновому виготовленні за 3-7 робочих днів. Тобто, ціна така сама, як і при оформленні документа для дорослого.

Закордонний паспорт на дитину можна оформити від народження. Такий документ чинний 4 роки. Якщо закордонний паспорт оформляється на дитину, якій вже виповнилося 16 років, документ діє 10 років.

Востаннє уряд України змінював вартість виготовлення закордонного паспорта громадянина України 1 листопада 2022 року. Це зафіксовано у постанові уряду №1180 від 14 жовтня 2022 року. Тоді кабмін збільшив ціну адміністративної послуги з оформлення паспорта, а поліграфічний комбінат “Україна” підняв ціну бланків паспортів.

avianews.com
avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.

По теме

Сколько стоит оформить загранпаспорт гражданина Украины в 2023 году

Цена загранпаспорта в Украине в 2023 году установлена правительством Украины. Изготовление загранпаспорта гражданина Украины в обычном порядке обойдется в 856 грн. За такую стоимость загранпаспорт...

Анульовані закордонні паспорти українців знов стали дійсними – роз’яснення ДМС

Анульовані закордонні паспорти українців, які визнавалися недійсними через відмінність транслітерації, тепер знов вважаються дійсними. Про це говориться в новому роз'ясненні Державної міграційної служби України...

Частину закордонних паспортів в Україні визнали недійсними: як перевірити свій документ

В Україні частина закордонних паспортів та ID-карт (внутрішніх паспортів) визнана недійсними, повідомила Державна міграційна служба України на своєму сайті. За оприлюдненою інформацією, якщо громадянин має...

Новини авіації

Новости авиации на русском

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: