Як багатодітні чоловіки можуть виїхати з України за кордон — роз’яснення прикордонників

Державна прикордонна служба України надала роз’яснення, як багатодітні чоловіки можуть виїхати з України за кордон під час дії воєнного стану.

Багатодітним чоловіком відповідно до законодавства вважається особа, яка має на утриманні трьох та більше дітей віком до 18 років.

Якщо особа перебуває у шлюбі, то на кордоні має надати свідоцтва про народження трьох дітей та свідоцтво про шлюб. Замість оригіналів прикордонна служба приймає також засвідчені копії свідоцтв про народження або їхні електронні версії у додатку Дія.

Як альтернативу можна надати посвідчення, яке підтверджує статус батька багатодітної родини, якщо таке посвідчення є в наявності.

Якщо батьки розведені, але батько бере участь в утриманні дітей, як доказ цього він може надати прикордонникам довідки, квитанції чи інші документи, які свідчать про сплату аліментів.

Таким чином, першочерговими документами є свідоцтва про народження трьох неповнолітніх дітей, додатковими — свідоцтво про шлюб або довідки про сплату аліментів.

При цьому багатодітний батько може перетнути кордон при наявності всіх необхідних документів без присутності дітей.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!