По півкіло за посадку: як літаки втрачають гуму з коліс під час звичайних польотів

Характерний димок від шин після посадки літака
Характерний димок від шин після посадки літака. Фото: avianews.com

Посадка найпопулярнішого пасажирського літака у світі Boeing 737 залишає на злітно-посадковій смузі до півкілограма гуми з коліс шасі.

Це не надзвичайна подія, а звичайна ситуація. Коли колеса торкаються смуги, на них діє величезне навантаження. Саме тому в цей момент можна побачити димок від коліс, а в місці посадки – сліди від шин.

За таких умов шини літаків доводиться змінювати щомісячно. Але колеса не викидають, бо це дороге задоволення. Наприклад, нова шина на середньомагістральний Boeing 737 може коштувати $1500, а на величезний широкофюзеляжний Boeing 777 – $5000.

Щоб зекономити, авіакомпанії відправляють шини на відновлення. Це легальна процедура, яка відбувається на заводі-виробнику. Спеціалісти відновлюють шину за допомогою наварювання на неї нової гуми. Так можна робити до п’яти разів, що дає величезну економію.

В аеропортах тим часом змушені відновлювати смуги за допомогою спеціальних шліфувальних машин. Вони зчищають гуму, яку залишили літаки.

Шліфувальна машина, яка знімає гуму зі злітно-посадкової смуги
Шліфувальна машина, яка знімає гуму зі злітно-посадкової смуги. Фото: аеропорт Прага
Очистка смуги від гуми з шин літаків
Очистка смуги від гуми з шин літаків. Фото: аеропорт Прага

Як відбувається цей процес, показав аеропорт Прага. Наприклад, під час періодичного обслуговування смуги шліфувальна машина знімає з неї 2,5 тонни гуми.


Якщо вам цікаві такі матеріали, ви можете підтримати avianews.com. Це дозволить продовжити діяльність сайту:

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.