Помилки в авіаквитках Turkish Airlines: що потрібно робити пасажирам

Помилки в авіаквитках Turkish Airlines, які зробив пасажир під час бронювання, можуть стати причиною відмови у перевезенні.

У більшості випадків неуважного мандрівника все одно зареєструють та допустять на борт літака. Утім, все залежить від країни вильоту, прильоту та того, яка помилка допущена.

avianews.com з’ясував в авіакомпанії, як вирішуються питання щодо помилки у квитках на рейси Turkish Airlines.

Помітив помилку у квитку Turkish Airlines, що робити?

Зателефонуйте в кол-центр авіакомпанії або зверніться у місцевий офіс. Якщо такої можливості немає, у день вильоту приїдьте в аеропорт заздалегідь та знайдіть представника Turkish Airlines.

У деяких ситуаціях потрібно знайти індивідуальне рішення, якщо країна вильоту або прильоту веде сувору звітність пасажирів та вимагає точного збігу даних у квитках та документах.

Особливо це стосується країн Азії — В’єтнам, Японія, Філіппіни тощо. Навіть якщо авіакомпанія допустить пасажира у літак, існує вірогідність, що мандрівнику відмовлять у в’їзді по прильоту, або у пасажира виникнуть складнощі на зворотному рейсі.

Нижче зазначені правила, які стосуються більшості випадків.

Помилка в квитку Turkish Airlines щодо статі

Якщо пасажир при купівлі квитка неправильно зазначив стать, то це не є причиною для відмови в реєстрації на рейс на більшості маршрутів. Таких мандрівників допустять у літак.

Пасажир переплутав місцями ім’я та прізвище у квитку Turkish Airlines

Така помилка допускається на більшості напрямків. Під час реєстрації в аеропорту або під час здачі багажу потрібно звернути увагу співробітника авіакомпанії на цю помилку. Він зробить необхідну позначку в системі.

Помилки у написанні імені та прізвища у квитку Turkish Airlines

Зазвичай декілька помилок допускаються, якщо вони не змінюють значення. Якщо летить Oleksii, а у квитку зазначений Olexiy, це не має стати підставою для відмови у перевезенні. Інша справа, якщо замість Viktoriia полетить Maria. Такі зміни авіаперевізник сприймає як заміну пасажира у квитку, що не дозволено правилами.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!