Візи та все про них...

Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

В Британію зараз візу отримати досить просто, як мінімум набагато простіше, ніж я собі уявляв і ніж лякають всякі агентства-помогатори. Відсоток відмов мінімальний
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

krelk писав: 16 грудня 2023, 14:47 якщо зрозуміло, то чому питаєте?
Якраз не зовсім зрозуміло, враховуючи нинішні реалії, коли для України в знак солідарності підганяються різні ніштяки: спрощені програми отримання віз для біженців і їх родичів, нові безвізові режими, пришвидшення інтеграційних процесів. На форумі дізнаєшся багато цікавої інфи від людей, які можуть бути в темі. Наприклад, з форуму я дізнався про безвіз з Ірландією і про те, що в Канаді також думають над безвізом.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 15 грудня 2023, 20:57 До речі, коли Україна вступить до ЄС, безвіз з США, ВБ, Австралією і Канадою буде автоматом, чи мають бути окремі процеси запровадження безвізу для українців кожною з цих країн?
Автоматом точно не буде. Міграційна політика кожної країни незалежна і вона окрема щодо кожної країни, а не блоку (ЄС).

З іншого боку, можливий вступ в ЄС сильно змінить міграційні ризики для українців, що в свою чергу вплине на міграційну політику багатьох країн щодо українців. Звісно, не на наступний день після вступу в ЄС.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

nyakove писав: 16 грудня 2023, 15:19 В Британію зараз візу отримати досить просто ...
Якщо офіційна зарплата від 2000$.
Чи після лютого 2022 року вимоги менш жорсткі?

До речі, загадав, що нещодавно знайома вчителька їздила до Канади до доньки та онуків, які виїхали туди біженцями. А вчительська зарплата в Хмельницькому навіть якщо вчитель працює на дві ставки, має високу категорію і великий стаж роботи, буде явно менше 1000$.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Звідки це про 2000$? Тім більше якщо є родичі в Канаді...
Батьки дружини з паспортами Азербайджану отримали візу до США з офіційною зарплатою набагато менше ніж 2000$. І зараз кожного року нову роблять з зарплатою менше 2000$
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

То в багача фетиш на $2000 :)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 18 грудня 2023, 06:03 Звідки це про 2000$? Тім більше якщо є родичі в Канаді...
Батьки дружини з паспортами Азербайджану отримали візу до США з офіційною зарплатою набагато менше ніж 2000$. І зараз кожного року нову роблять з зарплатою менше 2000$
Цікаво. Я навпаки чув, що якщо є родичі в США, то це зменшує шанс на отримання візи. Батьки моєї знайомої раза з третього-четвертого змогли отримати візи, щоб провідати доньку з онуками.
Igoresha писав: 18 грудня 2023, 09:23 То в багача фетиш на $2000 :)
Це я переказую розповіді тих, хто подавався на візу США та ВБ. Щодо Австралії, то взагалі чув суму 2500$.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Багач, вступ в ЄС дійсно покращить безвізову силу паспорта, бо ЄС сповідує принцип взаємності: хочете їздити до нас, то пускайте до себе усі наші паспорти.
США розвести (поки що) не вдається, а от Канада під тиском змушена була змінити своє ставлення до болгаро-румунів. Там електронна авторизація. З Австралією теж, здається.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 18 грудня 2023, 18:37 США розвести (поки що) не вдається...
Що значит "розвести"? Ти так говориш, ніби безвіз із США потрібен суто для грязних дєлішек, особливо ситим і убезпеченим громадянам ЄС.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 18 грудня 2023, 20:14
mischko писав: 18 грудня 2023, 18:37 США розвести (поки що) не вдається...
Що значит "розвести"? Ти так говориш, ніби безвіз із США потрібен суто для грязних дєлішек, особливо ситим і убезпеченим громадянам ЄС.
я максимально адаптую понятійний апарат до реалій Подільського краю...
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення krelk »

Bagach писав: 15 грудня 2023, 20:57 До речі, коли Україна вступить до ЄС, безвіз з США, ВБ, Австралією і Канадою буде автоматом, чи мають бути окремі процеси запровадження безвізу для українців кожною з цих країн?
До речі, в Австралію теж на 1-2 дні плануєте?

І ще: сподіваюсь, візи Канади і ВБ вже отримали? Не прогавили шанс?
Всі знайомі доярки і зоотехніки прям сім'ями поотримували.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 18 грудня 2023, 20:29 я максимально адаптую понятійний апарат до реалій Подільського краю...
Ти щось наплутав. Поділля - це не рашка, де є культ "разводілова".
krelk писав: 18 грудня 2023, 20:52 До речі, в Австралію теж на 1-2 дні плануєте?
Навряд чи. Там 1-2 дні тільки на дорогу піде, і то, якщо цивільна авіація в Україні запрацює. Тому, напевно їхав би на 5-7 днів без урахування часу на дорогу.
krelk писав: 18 грудня 2023, 20:52 І ще: сподіваюсь, візи Канади і ВБ вже отримали? Не прогавили шанс?
Допоки мені не виповнилось 60 років, або я ще не зробив трьох дітей, питання туризму не є актуальним. Надіюсь, що поки ці подіїї відбудуться, у нас вже буде безвіз.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення krelk »

Bagach писав: 19 грудня 2023, 11:49 Допоки мені не виповнилось 60 років, або я ще не зробив трьох дітей, питання туризму не є актуальним. Надіюсь, що поки ці подіїї відбудуться, у нас вже буде безвіз.
дарма.

навіть тракторист Василь, який все життя мріяв спробувати лондонський 4сізн, прорахував всі варіанти, і веселі, і сумні, при яких 60/3 не є вичерпними причинами, і зробив собі візи, не напружуючися. Бо він знає, що наявність навіть просрочених віз ВБ і Канади суттєво спрощує отримання візи США або повторних ВБ і Канади.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 18 грудня 2023, 14:42
manjeroke писав: 18 грудня 2023, 06:03 Звідки це про 2000$? Тім більше якщо є родичі в Канаді...
Батьки дружини з паспортами Азербайджану отримали візу до США з офіційною зарплатою набагато менше ніж 2000$. І зараз кожного року нову роблять з зарплатою менше 2000$
Цікаво. Я навпаки чув, що якщо є родичі в США, то це зменшує шанс на отримання візи. Батьки моєї знайомої раза з третього-четвертого змогли отримати візи, щоб провідати доньку з онуками.
Багато українців роблять дурниці коли подають на візу. Я впевнений що відсоток відмов був би як минимум вдвічі менше якщо б люди розуміли як треба заповнювати форму та як поводитися та спілкуватися на співбесіді.
Всі родичі та друзі кому я казав що і як робити отримали візи і жоден з них мав офіційний дохід 2000$.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

Візи Канади і ВБ прекрасно робляться з України (правда, CUAET вже прикрили). Те, що не вийде поки ними скористатись - то вже інша справа
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Денков: Австрия се съгласи с приемането на България в Шенген по море и въздух
28.12.2023 - 11:20

Постигнахме съгласие с Австрия за приемане на България и Румъния в Шенген по море и въздух. Това заяви премиерът акад. Николай Денков, предаде репортер на БГНЕС.

https://bgnes.bg/news/denkov-avstriia-s ... i-vzdukh-/
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Дуже цікаво буде виглядати реєстрація перетину кордону лише в один бік (по землі), в тому числі для громадян третіх країн. Імовірно, насправді мова йде про повноцінний прийом у Шенген зі збереженням перевірки документів на наземних кордонах без штампування чи занесення в базу, так як вже організовано "тимчасово" на деяких кордонах всередині Шенгену, наприклад у Франції чи Данія\Швеція.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Цікаво, що для Хорватії порядок входження в Шенген був протилежний: 1 січня 2023-го скасували перевірки на сухопутних і морських пунктах пропуску, а вже згодом, 26 березня 2023-го - в аеропортах.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Від сьогодні для громадян частково визнаного 🇽🇰 Косова ЄС запустив безвіз по Шенгену. Уряд 🇽🇰 Косова вирішив попіаритися і розіграв 50 путівок по Європі, які вручав особисто прем'єр Курті в терміналі Пріштинського аеропорту (IATA: PRN).

https://www.koha.net/en/arboretum/40434 ... t-was-won/

Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення chukinson »

Виходить що вже не залишилось в Європі візових територій для шенгену.. Свінособак і блядорусов не рахую.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей