Візи та все про них...

Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:58
Inguri писав: 09 липня 2018, 11:52
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:42 Якщо вже вибирати між Шенгеном і Філіпінами, то легше один-два рази зробити філіпінську візу в Києві (мені це колись зайняло кілька днів і 60 дол), ніж десятки разів звертатися за шенгенами, які б вони довгі і багаторазові там не були. А загалом питання відміни віз на Філіпіни - це просто питання часу на мою думку. Про Колумбію не бачу сенсу скаржитись. Вже відомо, що питання вирішене. Без безвізу до Шенгену немає ніякої цінності паспорту. Ані россійського, ані будь-якого іншого.
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
А за кілька років не треба буде йти по новий мульт? а потім ще за кілька? Шкода рахувати кількість моїх шенгенів, а філіпінська віза в мене одна.
Хоча якщо ви на Філіпіни збираєтесь їздити так часто, як за звичай люди їздять до Європи, то я вас абсолютно розумію.
Навіщо іти ще раз за мультом? Мені до Європи не цікаво.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Igoresha писав: 09 липня 2018, 12:17
Inguri писав: 09 липня 2018, 11:52
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
Вас почитать, так складывается впечатление, что в Штаты визы открывают исключительно олигархам. Думаю, все не так (хотя сам еще не проходил данную процедуру).
Касательно шенгена - знаете, мне нравится ваш пофигистический настрой касательно остальных. Каков процент людей, регулярно ездящих в шенген и в Филлипины? Все, МЗС проклятый, бросай свои затеи с шенгеном, товарищу Inguri нужны Филлипины и еще какое-то зажопье. То, что несколько миллионам они никуда не впали, вам всеравно.
Ну и для подтверждения моих слов.
Зображення
Вас почитати, то на Філи їздять одні олігархи.

Оці совкові замашки, що я маю радєть за всіх, тільки не за себе...
Куди вся отара, туди і я.

Я радий за безвіз, але мені потрібно інше.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 липня 2018, 12:32 Я радий за безвіз, але мені потрібно інше.
Гадаю, скоро буде. А шенген потрібен ще й щоб дешевше літати в не шенген :-)
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Igoresha писав: 09 липня 2018, 12:17
Inguri писав: 09 липня 2018, 11:52
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
Вас почитать, так складывается впечатление, что в Штаты визы открывают исключительно олигархам. Думаю, все не так (хотя сам еще не проходил данную процедуру).
Касательно шенгена - знаете, мне нравится ваш пофигистический настрой касательно остальных. Каков процент людей, регулярно ездящих в шенген и в Филлипины? Все, МЗС проклятый, бросай свои затеи с шенгеном, товарищу Inguri нужны Филлипины и еще какое-то зажопье. То, что несколько миллионам они никуда не впали, вам всеравно.
Ну наприклад, це якби якийсь мандрівник-поляк стверджував, що цінність українського паспорту більша за польский, бо йому треба віза до Намібії і Росії, а українцю ні. Тут все таки варто об'єктивно підходити, а не міряти цінності паспортів відповідно до власних туристичних преференцій.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 09 липня 2018, 12:34
Inguri писав: 09 липня 2018, 12:32 Я радий за безвіз, але мені потрібно інше.
Гадаю, скоро буде. А шенген потрібен ще й щоб дешевше літати в не шенген :-)
Ага, от тільки Кюрасао внєзапно стало візовим. Гадаю, нєдоработка нідерландських експатів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 липня 2018, 12:50 Ага, от тільки Кюрасао внєзапно стало візовим. Гадаю, нєдоработка нідерландських експатів.
Воно не стало, воно ніколи і не було безвізовим. Рішення по безвізу для українців на заморські території Нідерландів приймаються децентралізовано - на місцях.
По заморським територіям Франції - навпаки, у Парижі. Тому Нова Каледонія для нас уже безвізова. Решта територій Франції на підході.
Консульський відділ обіцяє до кінця року розширити безвіз і на ці території.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 09 липня 2018, 12:52
Inguri писав: 09 липня 2018, 12:50 Ага, от тільки Кюрасао внєзапно стало візовим. Гадаю, нєдоработка нідерландських експатів.
Воно не стало, воно ніколи і не було безвізовим. Рішення по безвізу для українців на заморські території Нідерландів приймаються децентралізовано - на місцях.
По заморським територіям Франції - навпаки, у Парижі. Тому Нова Каледонія для нас уже безвізова. Решта територій Франції на підході.
Консульський відділ обіцяє до кінця року розширити безвіз і на ці території.
Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 липня 2018, 12:59 Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Зроби окрему візу на антильські острови. Це ж ще простіше, ніж шенген - черг нема.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Повертаючись до теми - кількість поїздок Європою на шанси отримати візу США не впливає. Трохи вплинути можуть штампи Швейцарії, Норвегії, Данії.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Inguri писав: 09 липня 2018, 12:59 Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Почему Вы во всём видите негатив? Со всех сторон лучше безвиз, чем отсутствие безвиза.
Если предположим из фантастики, что Украина получит такой же безвиз в США, как, к примеру, весь Шенген без Польши и ещё несколько стран, которым предусмотрено заранее заявление на сайте ESTА, которое стоит по-моему 15 баксов, Вы тогда скажете, а вот с 10-летней визой я вообще не должен был бы нигде регаться перед каждым вылетом и попадать на 15 баксов каждый из 100500 раз в году, когда я лечу в Штаты.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 09 липня 2018, 13:09 Если предположим из фантастики, что Украина получит такой же безвиз в США, как, к примеру, весь Шенген без Польши и ещё несколько стран, которым предусмотрено заранее заявление на сайте ESTА, которое стоит по-моему 15 баксов, Вы тогда скажете, а вот с 10-летней визой я вообще не должен был бы нигде регаться перед каждым вылетом и попадать на 15 баксов каждый из 100500 раз в году, когда я лечу в Штаты.
How long is my ESTA approval good for?
Your ESTA authorization is generally valid for multiple trips over a period of two years (starting the date that you are approved) or until your passport expires, whichever comes first.


https://help.cbp.gov/app/answers/detail ... f-approval
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Опа, зрада отменяется
:grin:
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

:shock: :patsak:
mischko писав: 09 липня 2018, 13:01
Inguri писав: 09 липня 2018, 12:59 Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Зроби окрему візу на антильські острови. Це ж ще простіше, ніж шенген - черг нема.
От вам і покращення: маючи французський мульт, і долар по 8, пересічний міг не вилазити з усіх євроКарибів.
А тепер змушений бігати на поклон то до жабоїдів, то до рожевопиких(носих)
Фьодирич, вєрнісь!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 липня 2018, 13:15 От вам і покращення: маючи французський мульт, і долар по 8, пересічний міг не вилазити з усіх євроКарибів.
А тепер змушений бігати на поклон то до жабоїдів, то до рожевопиких(носих)
Фьодирич, вєрнісь!
Дик і зараз з мультом пускають, в чому проблема?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

А хіба зараз дають мульти?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 09 липня 2018, 13:09
Inguri писав: 09 липня 2018, 12:59 Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Почему Вы во всём видите негатив? Со всех сторон лучше безвиз, чем отсутствие безвиза.
Если предположим из фантастики, что Украина получит такой же безвиз в США, как, к примеру, весь Шенген без Польши и ещё несколько стран, которым предусмотрено заранее заявление на сайте ESTА, которое стоит по-моему 15 баксов, Вы тогда скажете, а вот с 10-летней визой я вообще не должен был бы нигде регаться перед каждым вылетом и попадать на 15 баксов каждый из 100500 раз в году, когда я лечу в Штаты.
Не узагальнюйте. Не з усіх. Вже жовано-пережовано
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

В небіометричні - запросто. Але тобі шашечки, чи їхати? Зроби візу на Антильські острови.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Inguri писав: 09 липня 2018, 13:04 Повертаючись до теми - кількість поїздок Європою на шанси отримати візу США не впливає. Трохи вплинути можуть штампи Швейцарії, Норвегії, Данії.
Я не можу зрозуміти звідки ця безапеляційність? Ви маєте власний численний досвід, ви займаєтесь допомогою в оформленні американських віз чи може інфо безпосередньо від консула?
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Inguri писав: 09 липня 2018, 13:15 :shock: :patsak:
mischko писав: 09 липня 2018, 13:01
Inguri писав: 09 липня 2018, 12:59 Дякую, Кеп, але раніше, маючи будь-який шенген, Кюрасао був де-факто безвізовий. А зараз він візовий
Зроби окрему візу на антильські острови. Це ж ще простіше, ніж шенген - черг нема.
От вам і покращення: маючи французський мульт, і долар по 8, пересічний міг не вилазити з усіх євроКарибів.
А тепер змушений бігати на поклон то до жабоїдів, то до рожевопиких(носих)
Фьодирич, вєрнісь!
Перший раз бачу людину, в якої ностальгія за візовим режимом до ЄС :grin:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Inguri писав: 09 липня 2018, 13:26 Не узагальнюйте. Не з усіх. Вже жовано-пережовано
Я отлично понимаю, о чём Вы говорите. Если раньше для условной поездки на Кюрасао хватило бы любого мульта типа Словацкого/Польского, то теперь надо идти к "стрёмным" голландцам из-за безвиза. Мой коммент больше о том, что де-факто Вы не заинтересованы в Карибах в принципе, а просто защищаете свою мысль с помощью того, что в безвизе есть ложка дёгтя, которую и показываете.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 11 гостей