Візи та все про них...

Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Kibeee »

Inguri писав: 08 липня 2018, 19:29 Ще раз: відмінусуйте шенгенська країни, країни Кавказу, Єгипет, Ізраїль, які для візи США не мають значення.
Тоді ми будемо на рівні Білорусі.
Небольшое уточнение. Прошлая ссылка была на рейтинг от 13 февраля 2018. Вот более свежие данные на 22 мая 2018 года. Там существенные изменения:
https://www.henleypassportindex.com/ass ... 180518.pdf
38 Ukraine (128 стран)
47 Russian Federation (118)
64 Belarus, Kazakhstan (76)

Разница у Белорусами 52 страны. Так что вы мягко сказано переборщили, что мы на уровне с ними.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Ostap »

А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Ви кого саме питаєте?
Я просто писав про проблеми в'їзду українців в безвізовий Ізраїль, і відповів на зауваження пр те, що в візові США в'їхати легше. Так, легше саме в'їхати з візою, але таке порівняння дещо недоречне, тому що отримати візу середньостатистичному українцю в США складніше, судячи з даних, які оприлюднив сам госдеп США.
Ну і про цінність українського паспорта дискусія неоднозначна, тому що це дивлячись на критерії, за якими його порівнювати.
Вцілому український паспорт дає моливість подорожувати без віз до багатьох країн і ситуація досить швидко поліпшується, але все ж таки в деяких випадках навіть з безвізом в'їхати досить складно, про що я і написав. А також висловив здивування тим фактом, что росіянам не дивлячись на всі політичні відносини відмовляють набагато менше. Це тільки для загальної інформації, так сказати, просто цікава річ.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

cyclone писав: 08 липня 2018, 21:48
Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Ви кого саме питаєте?
Я просто писав про проблеми в'їзду українців в безвізовий Ізраїль, і відповів на зауваження пр те, що в візові США в'їхати легше. Так, легше саме в'їхати з візою, але таке порівняння дещо недоречне, тому що отримати візу середньостатистичному українцю в США складніше, судячи з даних, які оприлюднив сам госдеп США.
Ну і про цінність українського паспорта дискусія неоднозначна, тому що це дивлячись на критерії, за якими його порівнювати.
Вцілому український паспорт дає моливість подорожувати без віз до багатьох країн і ситуація досить швидко поліпшується, але все ж таки в деяких випадках навіть з безвізом в'їхати досить складно, про що я і написав. А також висловив здивування тим фактом, что росіянам не дивлячись на всі політичні відносини відмовляють набагато менше. Це тільки для загальної інформації, так сказати, просто цікава річ.
про въезд в США такое дело есть:
Сейчас многие россияне жалуются на долгие подробные допросы, особенно у тех кто едет рожать. Все, с кем говорил сказали мне что общались по 10 минут минимум с погрвничником, а некоторые по 2-3 часа. Мы же въехали без единого вопроса(может потому что прилетели из Тайпея), еще 2 пары украинцев сказали что задали пару вопросов и пропустити
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Як власнику багаторічного мультишенгена мені потрібні США.
Венесуела, Куба і Малаві радо чекають білорусів, а не мене.
Колумбія, ПАР, Пилипини радо чекають росіян, а не мене.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Kibeee писав: 08 липня 2018, 20:11
Inguri писав: 08 липня 2018, 19:29 Ще раз: відмінусуйте шенгенська країни, країни Кавказу, Єгипет, Ізраїль, які для візи США не мають значення.
Тоді ми будемо на рівні Білорусі.
Небольшое уточнение. Прошлая ссылка была на рейтинг от 13 февраля 2018. Вот более свежие данные на 22 мая 2018 года. Там существенные изменения:
https://www.henleypassportindex.com/ass ... 180518.pdf
38 Ukraine (128 стран)
47 Russian Federation (118)
64 Belarus, Kazakhstan (76)

Разница у Белорусами 52 страны. Так что вы мягко сказано переборщили, что мы на уровне с ними.
До чого тут цей рейтинг?
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20
Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Як власнику багаторічного мультишенгена мені потрібні США.
Венесуела, Куба і Малаві радо чекають білорусів, а не мене.
Колумбія, ПАР, Пилипини радо чекають росіян, а не мене.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
В чому тоді проблема отримати ерефівський паспорт? Може навіть разом з білоруським?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
І, якщо ви в курсі, віза США відчиняє двері до набагато цікавіших країн, ніж шенгенські.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

cyclone писав: 08 липня 2018, 22:27
Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20
Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Як власнику багаторічного мультишенгена мені потрібні США.
Венесуела, Куба і Малаві радо чекають білорусів, а не мене.
Колумбія, ПАР, Пилипини радо чекають росіян, а не мене.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
В чому тоді проблема отримати ерефівський паспорт? Може навіть разом з білоруським?
Тролить ізволітє?
Не вистачає однієї хромосоми.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Inguri писав: 08 липня 2018, 22:30
cyclone писав: 08 липня 2018, 22:27
Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20

Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Як власнику багаторічного мультишенгена мені потрібні США.
Венесуела, Куба і Малаві радо чекають білорусів, а не мене.
Колумбія, ПАР, Пилипини радо чекають росіян, а не мене.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
В чому тоді проблема отримати ерефівський паспорт? Може навіть разом з білоруським?
Тролить ізволітє?
Чому відразу троль?
Ви самі написали:
Inguri писав: 08 липня 2018, 22:30 Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт
Наскільки я знаю, це досить нескладно зробити для громадян України (пр тому не відмовляючись від українського), інколи це можно зробити навіть "автоматично" (про прецеденти всі знаюсть).
Багато росіян і білорусів отримують українські поспорти (і зоставляючи собі свої) саме з-за безвізовго Шенгену, іноді навіть не приїжджаючи для цього, до та після цього в Україну зовсім.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20

Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
Аналогично. Европа плюс минус одно и то же, приелась страшно. А русским и беларусам открыты реально интересные страны, ещё бы безвизовый Вьетнам отметил в контексте открытия нового рейса мау.
А по поводу какой паспорт круче, естественно, РФ. Когда украинцы радовались до потолка года 4 назад полугодовому мульту, русским косяками выдавали 5-летние мульты. Вот у меня друг из Мск, ни одного штампа Франции, купил в 2014 году от Мау Москва-Киев-Париж за 100 евро и под это дело ему дали в Москве 5 летний шенген французы. Итак со многими, все эти финки, Прибалтика аж бегом им раздавали уже во время так называемых санкций .
Так что этот безвиз конечно хорошо и негеморно, но для 🇷🇺 увы намного качественнее страны для безвиза, те же ОАЭ хз как давно уже для них безвизовы.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Якщо цитуєте, то цитуєте повністю :...на жаль".

Але ми вже відійшли від теми.
Якщо низький відсоток відмов росіянам ще можна пояснити парою версій, то низький рівень білорусів... як?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 08 липня 2018, 22:46
Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20

Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
Аналогично. Европа плюс минус одно и то же, приелась страшно. А русским и беларусам открыты реально интересные страны, ещё бы безвизовый Вьетнам отметил в контексте открытия нового рейса мау.
А по поводу какой паспорт круче, естественно, РФ. Когда украинцы радовались до потолка года 4 назад полугодовому мульту, русским косяками выдавали 5-летние мульты. Вот у меня друг из Мск, ни одного штампа Франции, купил в 2014 году от Мау Москва-Киев-Париж за 100 евро и под это дело ему дали в Москве 5 летний шенген французы. Итак со многими, все эти финки, Прибалтика аж бегом им раздавали уже во время так называемых санкций .
Так что этот безвиз конечно хорошо и негеморно, но для 🇷🇺 увы намного качественнее страны для безвиза, те же ОАЭ хз как давно уже для них безвизовы.
Плюс, великий авіавузол з 4 летовищами і безліччю пропозицій дешевих перельотів по всьому світу.
"Заробити" на штатівську візу значно легше.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

А чего так паритесь насчет виз? Особенно в далекие страны? Или Вы спонтанно можете собраться в ЮАР или Вьетнам?
Большинству украинцев безвиз в шенген намного интереснее чем безвиз с Венесуэлой и прочими странами. Да даже интереснее Кореи.
У обоих паспортов есть свои плюсы и минусы, наш очень быстро стал набирать плюсы.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Да и по поводу расеи: сколько там сейчас срок ожидания на визу в США? Было 300 дней недавно.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Ещё пример по поводу «далеких стран». Два знакомых в Тайване расеянин и украинец, часто ездят в Япониюъ. один недавно получил 5 летний мульт, второй до сих пор каждый месяц-два ходит в представительство за визой. Угадайте кто откуда
А ещё тому расеянину один раз отказали в выходе в город в Шанхае на условиях транзита
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 08 липня 2018, 23:02 Или Вы спонтанно можете собраться в ЮАР или Вьетнам?
Скажу за себя - я, честно говоря, когда-то чуть не собрался спонтанно в ЮАР. :grin:
Дело было в 2010, когда там проводился ЧМ. При покупке билета на чемпионат он заменял визу. Были и какие-то дополнительные рейсы по этому поводу из Европы.
Чемпионат уже шёл, групповой этап, я смотрел его по телеку, и тут вдруг возникла мысль "А не поехать ли?"
Зашёл на сайт FIFA, где продавали билеты на мачти, и обнаружил, что билетов полно на большинство следующих матчей даже в средней ценовой категории.
Нашёл билет по ценам в пределах разумного на через неделю (точно уже не помню за сколько и какой АК, но цена не вызывала какого-то большого удивления и приступов жабы, и вроде бы это была Air France), причём точно помню, что перелёт должен был быть на достаточно экзотическом ещё по тем временам А380 - плюс возможность оценить его лично!
Не полетел только потому, что не смог так оперативно утрясти вопросы с работой.
Востаннє редагувалось 08 липня 2018, 23:20 користувачем cyclone, всього редагувалось 1 раз.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 08 липня 2018, 23:14 Два знакомых в Тайване расеянин и украинец, часто ездят в Япониюъ. один недавно получил 5 летний мульт, второй до сих пор каждый месяц-два ходит в представительство за визой. Угадайте кто откуда
Русскому дали?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

cyclone писав: 08 липня 2018, 23:20
manjeroke писав: 08 липня 2018, 23:14 Два знакомых в Тайване расеянин и украинец, часто ездят в Япониюъ. один недавно получил 5 летний мульт, второй до сих пор каждый месяц-два ходит в представительство за визой. Угадайте кто откуда
Русскому дали?
Нет, пятилетний мульт дают нам если показать необходимость многократных поездок
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 08 липня 2018, 23:10 Да и по поводу расеи: сколько там сейчас срок ожидания на визу в США? Было 300 дней недавно.
Справедливости ради, они и в Киев и, кажется, в Польшу, тоже часто подают.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей