Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 02 травня 2023, 19:48
alex.s писав: 02 травня 2023, 17:57 Мне вот интересна ситуация в Василькове. Мои друзья оттуда писали, что сыпятся парашутисты ночью. Но был ли там воздушный десант - мнения расходятся.
Точно была новость о сбитом ИЛе с десантниками. Был ли еще один, которомумудалось десантников "сбросить — тоже слышал разные версии
Информация была, а сбитых ИЛов не было.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 02 травня 2023, 19:55 Информация была, а сбитых ИЛов не было.
Точно сбитых не было? Или если в твитерке или телеге фотки не выклали, то значит и не было ничего?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення manjeroke »

А чому не викладати збитий ІЛ76? Це ж гарна новина якщо правда...
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Tetris »

doc писав: 02 травня 2023, 19:19 Вочевидь, ця карта залишилася в білоруського бульбофюрера, який мав показати, звідки готувався напад. Бо громадянам сказали готуватись до шашликів.
Щоб почитати новини не треба бути бульбофюрером, або плебсом, який робить те, що начальство скаже. Якщо ви людина, яка інколи "виглядає у вікно", ви б прочитали хоча б цю новину від листопада 2021
https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/21/7314734/
Там посилання на першоджерело з картою.
Насправді, компетентні державні органи попереджали про напад. Просто більшість (і я в т.ч.) не хотіли вірити в найгірше.
doc писав: 02 травня 2023, 19:19 Вам надати відео новорічного привітання президента? Чи самі знайдете?
Я написав вже: було намагання недопустити паніку. Це можна засуджувати, але, на мою думку, варто вважати логічним і можна зрозуміти.
doc писав: 02 травня 2023, 19:19
Tetris писав: 02 травня 2023, 16:35 Як би ви запобігали захопленню АЕС? Шляхом підриву?)))
Це вже знають спеціалісти, як організовувати охрану і оборону стратегічних об'єктів. Чи ви вважаєте, що це неможливо?
Нема спеціалістів. Подібної війни ще не було. Довжина фронту більша ніж довжина східного фронту ДСВ. Охорона АЕС не зможе захистити станцію від захоплення. Оборона ж АЕС, знов таки, на мою думку, має відбуватись в рамках стратегічної операції оборони (Запоріжжя або Києва, залежно від того, яку АЕС ви маєте на увазі) і тут оборона АЕС не має бути самоціллю.

doc писав: 02 травня 2023, 19:19 Взагалі, написали ви багато, але якісь незрозумілі навіть вам речі.
Мені вони зрозумілі, стануть зрозумілі і вам, якщо уважно читати)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 02 травня 2023, 20:04 А чому не викладати збитий ІЛ76? Це ж гарна новина якщо правда...
Ось я також думаю, чому. Прихильники версії, що збиття було, кажуть, що військова таємниця. Можливо літак впав у воду, чи навіть та території бульборейху. Типу, після війни все взнаємо.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 02 травня 2023, 20:03
alex.s писав: 02 травня 2023, 19:55 Информация была, а сбитых ИЛов не было.
Точно сбитых не было? Или если в твитерке или телеге фотки не выклали, то значит и не было ничего?
Конечно, не 100%. Но у сторонников версии, что они были таки сбиты только конспирологические версии того, что "от нас скрывают правду". Можно, например, вашу услышать. Заодно скажите, как можно скрыть подобное падение в Киевской области.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 02 травня 2023, 20:11
manjeroke писав: 02 травня 2023, 20:04 А чому не викладати збитий ІЛ76? Це ж гарна новина якщо правда...
Ось я також думаю, чому. Прихильники версії, що збиття було, кажуть, що військова таємниця. Можливо літак впав у воду, чи навіть та території бульборейху. Типу, після війни все взнаємо.
На воді було би добре видно. Та уламки на березі з часом. Були фото орков ІЛа с пошкодженнями, можливо це він.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 02 травня 2023, 20:11
manjeroke писав: 02 травня 2023, 20:04 А чому не викладати збитий ІЛ76? Це ж гарна новина якщо правда...
Ось я також думаю, чому. Прихильники версії, що збиття було, кажуть, що військова таємниця. Можливо літак впав у воду, чи навіть та території бульборейху. Типу, після війни все взнаємо.
Якщо бульборейх то зрозуміло. Але як я пам'ятаю то казали що збиття було на південь від Києва десь у районі Білої Церкви. Думаю що збитий ІЛ76 багато людей зняло би
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Dormice »

Відлітався. І знайшов же, куди шмякнутись!
"У Солом’янському районі відомо про падіння уламків на злітну смугу аеропорту Жуляни"

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/370 ... drona.html
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Жуляни сьогодення
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення chukinson »

Кандидат на відкриття? ППО вже є, потік пасажирів буде. Залишається тільки відмити від мастила ВПП
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Google [Bot] і 3 гостей