Delta airlines (DL)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення mischko »

Він зараз пробує отримати компенсацію, я відпишу
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення mischko »

krelk писав: 10 січня 2024, 21:45 треба дивитися квиток, швидше за все, пасажир щось провтикав при купівлі.
До речі, а яка зараз є альтернатива для checkmytrip? Щоб не ставити апку, а онлайн забити той код, прізвище та дату?
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення krelk »

за альтернативу не знаю, але навіщо? Хіба інфи в квитку/посадковому не достатньо?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 11 січня 2024, 11:01 До речі, а яка зараз є альтернатива для checkmytrip? Щоб не ставити апку, а онлайн забити той код, прізвище та дату?
Немає альтернативи, тільки аппка. Та й та працює з кодом лише якщо квиток через агента, більшість АК не дозволяють показувати свої квитки за кодом.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення mischko »

krelk писав: 11 січня 2024, 12:01 за альтернативу не знаю, але навіщо? Хіба інфи в квитку/посадковому не достатньо?
Та я хз, що там в посадковому, бо він його в аеропорту отримував і не знаю, чи до оплати багажу, чи вже після. Думав якось можна подивитися і з'ясувати це, бо він не часто класиками літає і досить молодий хлопець ще.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 11 січня 2024, 13:33 Немає альтернативи, тільки аппка. Та й та працює з кодом лише якщо квиток через агента, більшість АК не дозволяють показувати свої квитки за кодом.
До речі, а з чим пов'язана ця практика? Я пам'ятаю ще років 5-6 тому за кодом можна було підтягнути інформацію (ЛХ груп). Було зручно
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Delta airlines (DL)

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 12 січня 2024, 09:21 До речі, а з чим пов'язана ця практика? Я пам'ятаю ще років 5-6 тому за кодом можна було підтягнути інформацію (ЛХ груп). Було зручно
Why am I unable to import my trip using my booking number?
Only bookings done on the Amadeus booking system (for travel providers that are customers of Amadeus solutions) can be imported through the manual import feature. Some of these providers do not wish to display their bookings on CheckMyTrip automatically.
Так, було зручно. Однак, ЛХ Груп були одними з перших, хто цю можливість вимкнув, з тих, ким я користувався. Щодо причин можна лише здогадуватись, але цілком можливо, що це "лоукост практика" - щоб пассажир використовував лише сервіси АК, а не 3rd parties.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] і 5 гостей