Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

999,999 ;)
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Victor H писав:Та ж ситуація з Іспанією і Португалією - або місцеві або українські компанії.
Да ладна, а як тоді Wizz відкрив Лісабон з Києва? Він і не місцевий і не український)
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Scorpio »

Ну так в Польше, Германии, Дании или Эстонии WizzAir так и остается венгерским.
В данном случае "місцевий" следует расценивать как перевозчик страны входящей в ЕС. Некоторые ГАС в странах ЕС либеральны и выдают разрешения, в других, например Италия, ставят свои требования, которые Визз выполнить не может или не хочет.
Если бы вы прочитали страницы форума были бы в курсе.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Franek писав:
Victor H писав:Та ж ситуація з Іспанією і Португалією - або місцеві або українські компанії.
Да ладна, а як тоді Wizz відкрив Лісабон з Києва? Він і не місцевий і не український)
Сорі, описка. Мав наувазі Іспанію і Францію.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Ну все, є мільйон
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

де,коли?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

зрозуміло,дякую.Це добре,радий за наш ЛЬВІВ.Це перш за все заслуга громади м.Львова,п.Романовськоі,п.Садового.....Але хотів би проінформувати,що Краків ще місяць тому мав 5 млн,Катовіце 3.5млн,так що Львів має ого-го куда рости.ще раз вітаю нашу громаду з маленькою перемогою,думаю за2018р буде 1,5 млн,2019-2,3млн-ну,якщо Порох з БєнЄю не будуть мішати....
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11283
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

юра сармат писав:зрозуміло,дякую.Це добре,радий за наш ЛЬВІВ.Це перш за все заслуга громади м.Львова,п.Романовськоі,п.Садового.....Але хотів би проінформувати,що Краків ще місяць тому мав 5 млн,Катовіце 3.5млн,так що Львів має ого-го куда рости.ще раз вітаю нашу громаду з маленькою перемогою,думаю за2018р буде 1,5 млн,2019-2,3млн-ну,якщо Порох з БєнЄю не будуть мішати....
Садобот детектед.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Shark21 »

юра сармат писав:зрозуміло,дякую.Це добре,радий за наш ЛЬВІВ.Це перш за все заслуга громади м.Львова,п.Романовськоі,п.Садового.....Але хотів би проінформувати,що Краків ще місяць тому мав 5 млн,Катовіце 3.5млн,так що Львів має ого-го куда рости.ще раз вітаю нашу громаду з маленькою перемогою,думаю за2018р буде 1,5 млн,2019-2,3млн-ну,якщо Порох з БєнЄю не будуть мішати....
Интересно посмотреть на процент паксов воспользовавшимся безвизом, и процент паксов превезённых МАУ+Роза. Это даст возможность узнать процент непосредственного "мішанія проклятих Пороха и Бєні".
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

mischko писав:
юра сармат писав:зрозуміло,дякую.Це добре,радий за наш ЛЬВІВ.Це перш за все заслуга громади м.Львова,п.Романовськоі,п.Садового.....Але хотів би проінформувати,що Краків ще місяць тому мав 5 млн,Катовіце 3.5млн,так що Львів має ого-го куда рости.ще раз вітаю нашу громаду з маленькою перемогою,думаю за2018р буде 1,5 млн,2019-2,3млн-ну,якщо Порох з БєнЄю не будуть мішати....
Садобот детектед.
Я ніколи не був за Садового ,а був за Пороха,але за останні півтора роки,я став явно проти Пороха,І взагалі це не політичний сайт і,яза те .щоб украінці більше користались літаками.а на МАУ дуже не політаєш...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11283
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

юра сармат писав:яза те .щоб украінці більше користались літаками.а на МАУ дуже не політаєш...
Дивно, чомусь у мене якраз більше всього польотів (за кількістю сегментів) у МАУ. Може проблема не в МАУ, а у вашій платоспроможності? Так менше треба в інтернеті сидіти, більше заробляти. І все буде ок. А за Львів мені теж приємно, але це не якийсь унікальний випадок - в по всій Україні аеропорти демонструють зростання, та й в усьому світі зараз авіаринок росте.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

mischko писав:
юра сармат писав:яза те .щоб украінці більше користались літаками.а на МАУ дуже не політаєш...
Дивно, чомусь у мене якраз більше всього польотів (за кількістю сегментів) у МАУ. Може проблема не в МАУ, а у вашій платоспроможності? Так менше треба в інтернеті сидіти, більше заробляти. І все буде ок. А за Львів мені теж приємно, але це не якийсь унікальний випадок - в по всій Україні аеропорти демонструють зростання, та й в усьому світі зараз авіаринок росте.
Між іншим на рахунок сидіння в інтернті,я не давно рахував,що особисто літав більше 700раз....
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення antoher »

Franek писав:Да ладна, а як тоді Wizz відкрив Лісабон з Києва? Він і не місцевий і не український)
По поводу этого рейса кстати еще не все до конца понятно.
На сайте при покупки билетов висит фраза: 'Цей маршрут вимагає затвердження регулятивними органами.'
Зображення
Востаннє редагувалось 01 грудня 2017, 12:08 користувачем antoher, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення converj »

Вітаю, Львів!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11283
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

юра сармат писав:
mischko писав:
юра сармат писав:яза те .щоб украінці більше користались літаками.а на МАУ дуже не політаєш...
Дивно, чомусь у мене якраз більше всього польотів (за кількістю сегментів) у МАУ. Може проблема не в МАУ, а у вашій платоспроможності? Так менше треба в інтернеті сидіти, більше заробляти. І все буде ок. А за Львів мені теж приємно, але це не якийсь унікальний випадок - в по всій Україні аеропорти демонструють зростання, та й в усьому світі зараз авіаринок росте.
Між іншим на рахунок сидіння в інтернті,я не давно рахував,що особисто літав більше 700раз....
Тоді навіщо писати дурниці про "МАУ не політаєш"? Це на чий млинок вода? На "зубожіння" і "грабіжницькі тарифи"? У МАУ бізнес-модель абсолютно адекватна стану української економіки. Як будуть "пересічні українці" літати 700 раз - то й ціни стануть відповідні. Масштабування бізнесу, кредитні ставки для а/к, все те, що позволяє європейцям літати частіше. А у вас віз попереду коня.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

Я думаю,що якраз проблема в МАУ.Зовсім недавно вони ж розказували про авіацію як про елітний вид транспорту,а іх конкуренти перетворили авіацію в маршрутки,авідсоток перевезень у Львові у МАУ тримається якраз за рахунок чартерів,а к-сть рейсів зі Львова МАУ і ЛОТ ви не бачите....,а ціни порівняйте на внутрішні перельоти по Украіні і Польщі...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

По Украине от 250 грн у МАУ. А у ЛОТа в какую цену?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення manjeroke »

юра сармат писав:Я думаю,що якраз проблема в МАУ.Зовсім недавно вони ж розказували про авіацію як про елітний вид транспорту,а іх конкуренти перетворили авіацію в маршрутки,авідсоток перевезень у Львові у МАУ тримається якраз за рахунок чартерів,а к-сть рейсів зі Львова МАУ і ЛОТ ви не бачите....,а ціни порівняйте на внутрішні перельоти по Украіні і Польщі...
Умрет МАУ, появится новая компания которая будет пользоваться монопольным положением на рынке и извлекать из этого максимум прибыли. А в последнее время МАУ предлагает более-менее адекватные тарифы за свой сервис. Для низких цен на перелёты нужно очень многое, и смерть МАУ в этом списке точно не в начале, а на мой взгляд вообще не обязательный пункт.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Shark21 писав: Интересно посмотреть на процент паксов воспользовавшимся безвизом, и процент паксов превезённых МАУ+Роза. Это даст возможность узнать процент непосредственного "мішанія проклятих Пороха и Бєні".
МАУ+Роза+Дніпроавіа сумарно дали близько 40% пасажиропотоку у Львові цього року. При чому влітку ця цифра сягає 45% за рахунок чартерів, а в міжсезоння коливається в районі 32-33%.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей