Львів-Польща - залізна дорога

Відповісти
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Львів-Польща - залізна дорога

Повідомлення gast »

Нічого подібного. :oops: Спочатку заповніть 3 вагони гламурного поїзда Львів-Краків-Вроцлав, щоб не помер щойно народившись. :P Краще Львів-Кьольн або накрайняк Мюнхен-Вест. ;)
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

gast писав:Нічого подібного. :oops: Спочатку заповніть 3 вагони гламурного поїзда Львів-Краків-Вроцлав, щоб не помер щойно народившись. :P Краще Львів-Кьольн або накрайняк Мюнхен-Вест. ;)
а що, цей поїзд непопулярний ?

мені здавалось що це досить зручно
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

Та я не думаю, що він потенційно непопулярний, проте є кілька але. УЗ треба більше реклами то раз. Це прекрасний варіант для тестуванні системи нормального продажу справжнього е-квитка на київський експрес, оскільки бігати з теперішнім папірчиком по львівському вокзалу і благати щоб хоч хтось його роздрукував, та ще й лише на протязі півгодини (якщо без запізнень) то справа малоприємна. Потрібно або роздруковувати листки для провідників з даними про куплені е-квитки, або ж не жлобитися на один-два сканери на весь потяг, щоб дані перевіряти, або дозволити начальнику потяга друкувати ті квитки вже в самому потягу. І сама головна біда - наша людина хоче мати квитки на весь проїзд одразу, а оформити квиток на нього можна лише у Львові (ну може ще якась міжнародна каса в облцентрі візьметься це зробити), і толку що для того є 2 каси в центральному касовому зал Львова, я досі не можу зрозуміти, чому УЗ не може організувати продаж міжнародних квитків через систему експрес і на будь-якому терміналі в будь-який час, в тому числі й через нет. А так потяг ходить з завантаженням менше половини. При тому що то 3 вагони які в сумі мають менше 100 місць.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

gast писав:Та я не думаю, що він потенційно непопулярний, проте є кілька але. УЗ треба більше реклами то раз. Це прекрасний варіант для тестуванні системи нормального продажу справжнього е-квитка на київський експрес, оскільки бігати з теперішнім папірчиком по львівському вокзалу і благати щоб хоч хтось його роздрукував, та ще й лише на протязі півгодини (якщо без запізнень) то справа малоприємна. Потрібно або роздруковувати листки для провідників з даними про куплені е-квитки, або ж не жлобитися на один-два сканери на весь потяг, щоб дані перевіряти, або дозволити начальнику потяга друкувати ті квитки вже в самому потягу. І сама головна біда - наша людина хоче мати квитки на весь проїзд одразу, а оформити квиток на нього можна лише у Львові (ну може ще якась міжнародна каса в облцентрі візьметься це зробити), і толку що для того є 2 каси в центральному касовому зал Львова, я досі не можу зрозуміти, чому УЗ не може організувати продаж міжнародних квитків через систему експрес і на будь-якому терміналі в будь-який час, в тому числі й через нет. А так потяг ходить з завантаженням менше половини. При тому що то 3 вагони які в сумі мають менше 100 місць.

От я теж не можу зрозуміти чому міжнародні квитки не продаються через систему експрес ...
це дивно...
Аватар користувача
foist
Airbus A319
Повідомлень: 152
З нами з: 31 січня 2009, 21:01
Звідки: Киев
Контактна інформація:

WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення foist »

А подскажите, плиз, сколько это "счастье" стоит? Эт я так понимаю 35 поезд, правильно? :?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення jurkok »

Vitaliy писав:
gast писав:Нічого подібного. :oops: Спочатку заповніть 3 вагони гламурного поїзда Львів-Краків-Вроцлав, щоб не помер щойно народившись. :P Краще Львів-Кьольн або накрайняк Мюнхен-Вест. ;)
а що, цей поїзд непопулярний ?

мені здавалось що це досить зручно
Їхав цим поїздом 2 тижні тому з Кракова до Львова. Вільних місць не було взагалі. Навіть тих, найдорожчих. Може так є не завжди. Але провідники казали, що їздить щораз більше людей. Може і приживеться. А от чому Візз не думає про Львів-Варшава я не розумію. Скільки народу постійно їде автобусами, машинами чи бусами зі Львова на Окенцє! А так Льот зажерся. Тепер навіть частоту збільшив до 10 на тиждень. Я колись за ціною квитка до Львова летів з Варшави до Торонто. А може Льот має якийсь вплив на Візз, ось і не пускає?
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

То скоріше залежть від дня. Наприклад вчора перед відходом зі Львова було десь 45 вільних місць, а це десь біля половини. Ціна залежить від класу вагона. До Вроцлава в еквіваленті від 40 до 100 Є.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

gast писав:То скоріше залежть від дня. Наприклад вчора перед відходом зі Львова було десь 45 вільних місць, а це десь біля половини. Ціна залежить від класу вагона. До Вроцлава в еквіваленті від 40 до 100 Є.

дякую, Gast

а де можна глянути ціну до Кракова ?
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

У складі поїзда №35/36 Львів—Краків—Вроцлав курсуватимуть три вагони, однак за потреби Львівська залізниця готова збільшити їх кількість ще на два.
Вартість одного місця (4-місне купе):
Львів—Краків — 358,31 грн.
Львів—Вроцлав — 448,31 грн.
Вартість одного місця (2- та 3-місне купе):
Львів—Краків — 379,29 грн.
Львів—Вроцлав — 479,65 грн.
Вартість одного місця (2-місне купе бізнес-класу (індивідуальний санвузол, умивальник, душ):
Львів—Краків — 507,54 грн.
Львів—Вроцлав — 628,89 грн.
Вартість одного місця (1-місне купе бізнес-класу (індивідуальний санвузол, умивальник, душ):
Львів—Краків — 838,97 грн.
Львів—Вроцлав — 1052,39 грн.
Майте на увазі - ціни приблизні і коливаються залежно від курсу швейцарського франка. На сьогодні вони десь приблизно + 10-30 грн.
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення VALweb »

я не знайшов на глобусі такого міста :(
Зображення
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

VALweb писав:я не знайшов на глобусі такого міста :(
Зображення
то вони про потяг
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Давайте потяг в окрему тему :D
gans
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 07 квітня 2011, 21:15
Звідки: украина
Контактна інформація:

Re: Львів-Польща - залізна дорога

Повідомлення gans »

Подскажите, кто знает, какая на данный момент ситуация с билетами из Львова на Вроцлавский поезд.
Можно ли купит в день отъезда?

Инфо по автобусам тоже интересует.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Польща - залізна дорога

Повідомлення popTAB »

автобуси на bus.com.ua
Цю систему якраз на Львів-Перемишль колись обкатували, один з перших рейсів, який був доступний для замовлення
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей