Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 26 червня 2020, 10:01 Это ему скучно, дядечке этому
Чего-то мне казалось, что он так учил молодых коллег тонкостям досмотра.
Единственный случай, когда с проверкой ручной клади было что-то более, чем сканирование сумки - это когда в MUC меня попросили выложить из сумки пакеты с жидкостями (те же отельные шампуньчики) и поставить их рядом с сумкой в корзину.
Востаннє редагувалось 26 червня 2020, 10:16 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення converj »

Та везде по разному )
В Борисполе на ампулы с лекарстовом и шприц ничего не сказали (хотя девочка-рентген спросила у старшего про это), а в Афинах чуть сыр не отобрали в заводской упаковке )
Таких историй сотни
Inguri

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Inguri »

Не знаю, як на авіабезпеці, але в деяких подібних галузях є вимога періодично робити повний комплекс перевірки для підтримання навичок.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення od.andrew »

Bagach писав: 26 червня 2020, 09:53 Побував в одеському аеропорті.
Приліт. Визвав Убер. Молодий хлопчина не знав про "правило 30 грн.", і засмутився. Я його заспокоїв і компенсував чайовими. :)
Побачив біля старих ЯК-42 В738 Turkish Airlines, який стоїть без двигунів після інциденту. Музейний експонат?
Виліт. Послухав, як Е145 на зльоті каже колесами "бух-бух-бух-бух-бух" і зрозумів, чому будують нову полосу. :)
І саме цікаве. Зі мною такого не було в жодному з відвіданих аеропортів, ні в Україні, ні за кордоном. На контролі безпеки дядечко у віці чомусь взявся досліджувати мою ручну поклажу. Відкривав парасольку, дивився на набір шампунів з готелю, на санітайзер. Але найбільше його зацікавила моя аптечка зі стандартних ліків. Каже, що в ручну поклажу потрібно брати тільки ті ліки, які потрібні на час польоту. Решту ж ліків - у багаж. Ну не зустрічав таких правил. Що це таке, цікаво?
вони ******і там. я так летів флайдубай на шріланку, і у мене були шприці та ампули на кілька тижнів ліків мені необхідних. звісно, що флайдубай - це carry-on only, та й я літаю з рюкзаком, який взагалі багаж. відлітав півсвіту з цими ж шприцями за пару тижнів до того, ніхто й слова не сказав.
і тут Одеса - приїбались. не можна шприці і ампули, якщо викинути шприці, ампули ВСЕ ОДНО НЕ МОЖНА! От та дебільна логіка - тільки ті ліки які потрібні в польоті!
Прийшлось взяти мій такий крихітний наплічник додатковий на 10л з матерії, покласти все туди, піти заплатити 28 доларів готівкою (добре що у мене були навіть одиничні долари з собою для Азії), і відправити його в багажі.

Після цього ці довбойоби цей багаж не поклали в літак, і в Коломбо він не прилетів. Пощастило, отримав цей багаж через 4 дні, принесли в готель, але для цього я дуже довго мурижив аеропорт після цього. Без ліків було б недобре, ну хоч привезли.

Мораль - в одеському аеропорту працюють дебіли.
Востаннє редагувалось 26 червня 2020, 12:31 користувачем Olek, всього редагувалось 1 раз.
Причина: не используйте мат. Пока предупреждение
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення devmind »

Чим вони аргументували заборону? Чи намагались з'ясувати причину після поїздки? У вас ампул вкупі з іншими рідинами більше ніж на літр було?

P.S. Матюкатись на форумі - це поганий тон.
Востаннє редагувалось 26 червня 2020, 12:31 користувачем Olek, всього редагувалось 1 раз.
Причина: нет смысла цитировать предыдущий пост
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Sentry »

od.andrew писав: 26 червня 2020, 10:48 і тут Одеса - приїбались. не можна шприці і ампули, якщо викинути шприці, ампули ВСЕ ОДНО НЕ МОЖНА! От та дебільна логіка - тільки ті ліки які потрібні в польоті!
Это незаконно. Можно проносить любые жидкости в рамках стандартного ограничения. Никаких особых ограничений для лекарств. А вот лекарства, которые нужны на борту, можно брать сверх стандартных ограничений.

При этом часто в порядке исключения все лекарства (не только те, что нужны на борту) пропускают сверх стандартных ограничений.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення od.andrew »

сорі, забув що це не твіттер, а тут 2008й рік. тільки цензурні слова далі.

повертаючись до теми, вони обґрунтували це тим, що це небезпечні матеріали, і я можу взяти їх тільки, якщо вони потрібні мені прямо під час перельоту (довідка від лікаря). звісно це незаконно, але аеропорт ODS - це люди яких понабирали за хабарі і знайомства багато років тому, і поки їх всіх не звільнять і не перенаберуть, там нічого хорошого не буде.
Inguri

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Inguri »

Ну, з великої ампули можна зробити "розочку", голки з шприців жбурляти, як дротики.
Папішу-парєжу!
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Sentry »

Ампулы и шприцы, которые нужны или "нужны" на борту чем-то отличаются в этом плане? :)
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення od.andrew »

Inguri писав: 26 червня 2020, 13:49 Ну, з великої ампули можна зробити "розочку", голки з шприців жбурляти, як дротики.
Папішу-парєжу!
я згоден. тому якщо б у всьому світі це б забороняли, то я б знав і планував заздалегідь. але ніде мене не зупиняли, а тут раптом виникла проблема. і чесно, прям ніде, від адових азійський аеропортів тіпа Таю і Камбоджи, де будь-які ножиці відбирають, до штатів, де дуже ретельний підхід до всього. а проблема тут, що шприці можна де завгодно дістати, а от ампули часто просто не купиш в країні куди летиш, і весь курс може піти на смарку. ну карочє засмутили вони мене тоді, бо я намагався пояснити, у мене навіть була довідка від лікаря що мені потрібні ці ліки і потрібні шприці
Inguri

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Inguri »

У поєднанні з фіксами і татухами - так.
Inguri

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Inguri »

А це були саме класичні скляні ампули і звичайні шприци?
Бо маленькі манікюрні ножиці теж забороняють.
MAxIM
Airbus A318
Повідомлень: 78
З нами з: 07 червня 2020, 12:56

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення MAxIM »

Bagach писав: 26 червня 2020, 09:53
Виліт. Послухав, як Е145 на зльоті каже колесами "бух-бух-бух-бух-бух" і зрозумів, чому будують нову полосу. :)
Новая полоса должна была быть готова на 100 % к 1 июля, по наверное десятому уже по счёту прогнозу от официальных лиц, но думаю в Одессе даже несмотря на несколько месяцев карантина и отсутсвие рейсов как всегда что-то пошло не так и к 1 июля ничего не будет завершено.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення od.andrew »

Inguri писав: 26 червня 2020, 14:01 А це були саме класичні скляні ампули і звичайні шприци?
Бо маленькі манікюрні ножиці теж забороняють.
так. в європі манікюрні ножиці толерують, до речі, більше, ніж у нас чи в Азії. але це таке
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

MAxIM писав: 26 червня 2020, 14:59
Новая полоса должна была быть готова на 100 % к 1 июля, по наверное десятому уже по счёту прогнозу от официальных лиц, но думаю в Одессе даже несмотря на несколько месяцев карантина и отсутсвие рейсов как всегда что-то пошло не так и к 1 июля ничего не будет завершено.
они к первому собираются только со старой снять 400 метров ограничения, про новую и говорить не стоит, там ещё и сертификация и тд...
MAxIM
Airbus A318
Повідомлень: 78
З нами з: 07 червня 2020, 12:56

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення MAxIM »

Labiann писав: 26 червня 2020, 17:06 они к первому собираются только со старой снять 400 метров ограничения, про новую и говорить не стоит, там ещё и сертификация и тд...
Охотно Вам верю.
новость от 25 июля 2019 года на Думской, ссылку наверное лучше не стоит теперю сюда кидать
Мэр Одессы озвучил срок сдачи новой ВПП: в мае следующего года она примет первые рейсы
Сегодня утром мэр Одессы Геннадий Труханов проинспектировал ход строительства новой взлетно-посадочной полосы международного аэропорта «Одесса».

На новой «взлетке» мэр провел совещание, на котором присутствовали гендиректор ООО «Международный аэропорт Одесса» Павел Прусак, директор строительной компании «Спецремстрой» Василий Огородник и исполняющая обязанности гендиректора КП «Международный аэропорт Одесса» Ольга Макогонюк.
В ходе совещания руководители обсудили прошедшие этапы работ и выработали план взаимодействия на будущее. После него Геннадий Труханов провел короткий брифинг с журналистами, на котором озвучил срок ввода в эксплуатацию всего аэродромного комплекса. По его словам, новая полоса начнет функционировать в полном объеме уже в мае 2020 года.

«На прошлой неделе завершился большой и очень важный этап работ в международном аэропорту «Одесса». Новая взлетно-посадочная полоса уложена на всю длину. Но на этом строительство, конечно, не закончено — для полного завершения и ввода ее в строй надо еще очень многое сделать. Будет продолжена работа по укладке рулежных дорожек, светосигнальных и радиосистем. В мае следующего года новая ВПП сможет принять первые рейсы», — резюмировал мэр.

Обсуждение перспектив работы одесского аэропорта продолжилось в новом терминале. Мэр осмотрел введенный в строй несколько дней назад зал регистрации и вылета пассажиров и отметил, что он полностью соответствует всем европейским стандартам качества.

«Наверное, можно было ввести новый терминал в эксплуатацию немного раньше, но надо понимать, что здесь четко работают законы рынка и логистики. Новый терминал вводится в эксплуатацию как раз в нужный момент — новая полоса скоро будет введена в строй, а пассажиропоток с приходом новых рейсов и авиакомпаний значительно возрастет. К этому моменту терминал отработает все узкие вопросы. В мае следующего года мы планируем порадовать одесситов и гостей нашего города запуском взлетно-посадочной полосы со всем аэродромным комплексом», — подытожил Геннадий Труханов.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

они за пару месяцев не могут сроки сложить, а Вы про годовалые обещания...
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення devmind »

od.andrew писав: 26 червня 2020, 13:55 ну карочє засмутили вони мене тоді, бо я намагався пояснити, у мене навіть була довідка від лікаря що мені потрібні ці ліки і потрібні шприці
Зараз на сайті аеропорту в розділі "Пасажирам - Правила перевезення багажу" є інформація, що ліки навіть бажано брати з собою в ручну кладь, а не здавати в реєстрований багаж. Ну, і є ремарка про те, що ліки необхідні на борту можна брати навіть перевищуючі сумарний максимально допустимий об'єм рідин в ручній поклажі.
Також в ручній поклажі рекомендовано перевозити: цінні та ділові папери, паспорти та інші документи, ліки, крихкі предмети, ювелірні вироби.
У більших, ніж вказано, об'ємах дозволено перевозити в ручній поклажі лише:

- дитяче харчування, необхідне під час польоту;
- необхідні під час польоту ліки.
В Одесі часом страждає кваліфікація кадрів, котрі по-своєму трактують посадові інструкції, або навіть придумують свої правила, як у вашому випадку. Сумно, що зазвичай такі ситуації виникають частіше всього при відльоті і часу доводити щось просто не залишається.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення tu144 »

MAxIM писав: 26 червня 2020, 17:12
Labiann писав: 26 червня 2020, 17:06 они к первому собираются только со старой снять 400 метров ограничения, про новую и говорить не стоит, там ещё и сертификация и тд...
Охотно Вам верю.
новость от 25 июля 2019 года на Думской, ссылку наверное лучше не стоит теперю сюда кидать
Мэр Одессы озвучил срок сдачи новой ВПП: в мае следующего года она примет первые рейсы
Сегодня утром мэр Одессы Геннадий Труханов проинспектировал ход строительства новой взлетно-посадочной полосы международного аэропорта «Одесса».

На новой «взлетке» мэр провел совещание, на котором присутствовали гендиректор ООО «Международный аэропорт Одесса» Павел Прусак, директор строительной компании «Спецремстрой» Василий Огородник и исполняющая обязанности гендиректора КП «Международный аэропорт Одесса» Ольга Макогонюк.
В ходе совещания руководители обсудили прошедшие этапы работ и выработали план взаимодействия на будущее. После него Геннадий Труханов провел короткий брифинг с журналистами, на котором озвучил срок ввода в эксплуатацию всего аэродромного комплекса. По его словам, новая полоса начнет функционировать в полном объеме уже в мае 2020 года.

«На прошлой неделе завершился большой и очень важный этап работ в международном аэропорту «Одесса». Новая взлетно-посадочная полоса уложена на всю длину. Но на этом строительство, конечно, не закончено — для полного завершения и ввода ее в строй надо еще очень многое сделать. Будет продолжена работа по укладке рулежных дорожек, светосигнальных и радиосистем. В мае следующего года новая ВПП сможет принять первые рейсы», — резюмировал мэр.

Обсуждение перспектив работы одесского аэропорта продолжилось в новом терминале. Мэр осмотрел введенный в строй несколько дней назад зал регистрации и вылета пассажиров и отметил, что он полностью соответствует всем европейским стандартам качества.

«Наверное, можно было ввести новый терминал в эксплуатацию немного раньше, но надо понимать, что здесь четко работают законы рынка и логистики. Новый терминал вводится в эксплуатацию как раз в нужный момент — новая полоса скоро будет введена в строй, а пассажиропоток с приходом новых рейсов и авиакомпаний значительно возрастет. К этому моменту терминал отработает все узкие вопросы. В мае следующего года мы планируем порадовать одесситов и гостей нашего города запуском взлетно-посадочной полосы со всем аэродромным комплексом», — подытожил Геннадий Труханов.
Вопрос в том, доживет ли старая полоса до мая следующего года? Летал на днях в Одессу, полоса еле живая...
MAxIM
Airbus A318
Повідомлень: 78
З нами з: 07 червня 2020, 12:56

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення MAxIM »

tu144 писав: 27 червня 2020, 22:32
новость от 25 июля 2019 года на Думской, ссылку наверное лучше не стоит теперю сюда кидать


Вопрос в том, доживет ли старая полоса до мая следующего года? Летал на днях в Одессу, полоса еле живая...
так как раз к маю сего года должны были открыть!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей