Аэрофлот (SU)

Закрито
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення mischko »

Olek писав: 21 березня 2018, 09:38
Valdys писав: 21 березня 2018, 08:02 Зато на головній бувають часті новини про цю собачу країну, з її пулково, аерофлотами...
Вы готовы ответить за свои слова?
а де він збрехав?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Olek »

Он таки соврал. А вы в очередной раз показали свою неадекватность.
https://www.avianews.com/category/cis/
Раздел СНГ. 6 новостей за месяц, из них 3 про Россию. За месяц. А теперь поутруждайте себя зайти на главную и посчитать число материалов хотя бы за один день.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення mischko »

мені здається у нас з вами різне розуміння адекватності. Для мене і одного матеріалу про цю країну буде забагато, а для малоросів і три нормально.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Valdys »

Olek писав: 21 березня 2018, 09:38
Valdys писав: 21 березня 2018, 08:02 Зато на головній бувають часті новини про цю собачу країну, з її пулково, аерофлотами...
Вы готовы ответить за свои слова?
чувак, ти в адекваті? Зайди і сам почитай свої новини... лише в березні вже 3 новини... дуже інформативні і що головне важливі для нас. там у новинах навіть розділ є есенгЕ.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення mischko »

Випереджаючи аргументи малоросів "авіація внє палітікі" - коли почалася російська агресія сайт football.ua прибрав з головної лінк на розділ "Росія".
На даний момент остання новина в цьому розділі за 17 січня і вона стосується України. А передостання - за листопад минулого року.
dimm1971

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 21 березня 2018, 10:10 мені здається у нас з вами різне розуміння адекватності. Для мене і одного матеріалу про цю країну буде забагато, а для малоросів і три нормально.
Газєта "Правда", яка в 1942-му році пише про відкриття маршруту Берлін-Мінськ від Deutsche Luft Hansa. :grin:
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення юра сармат »

І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
dimm1971

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення dimm1971 »

Достатньо подивитися на архів новин на сайті. Розділи: Україна, світ, СНГ і... Рассссссія.... Окрема гілка для агресора і окупанта... Йшов п"ятий рік війни...
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення DimonK »

А про Победу еще не было новостей?
https://www.pobeda.aero/
Вкладення
Image uploaded from iOS.png
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення converj »

Идиоты
I believe i can fly
Airbus A319
Повідомлень: 139
З нами з: 01 серпня 2017, 13:50
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення I believe i can fly »

converj писав: 21 березня 2018, 11:30Идиоты
Кто именно?
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення converj »

I believe i can fly писав: 21 березня 2018, 11:40 Кто именно?
Из картинки выше видно кто
dimm1971

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення dimm1971 »

Хвора країна. На всю голову. Чи шо в них там замість неї?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Franek »

юра сармат писав: 21 березня 2018, 10:24 І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, як львів’янин львів’янину)
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення юра сармат »

Franek писав: 21 березня 2018, 14:25
юра сармат писав: 21 березня 2018, 10:24 І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, як львів’янин львів’янину)
Дуже вдячний Вам за пораду
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Snooopy »

Franek писав: 21 березня 2018, 14:25
юра сармат писав: 21 березня 2018, 10:24 І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, як львів’янин львів’янину)
А вам видимо приятно эти новости про Сургут да Колыму читать? Душа жаждет рассиии матушки?
Меня оно лично уже не очень раздражает, можно это воспринимать как треш, тоже очень хороший вариант. Терминал в Симферополе за нереальные деньги, построенный для субсидируемых рейсов это жесть, весело же :lol:
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Franek »

Snooopy писав: 21 березня 2018, 16:21
Franek писав: 21 березня 2018, 14:25
юра сармат писав: 21 березня 2018, 10:24 І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, як львів’янин львів’янину)
А вам видимо приятно эти новости про Сургут да Колыму читать? Душа жаждет рассиии матушки?
Меня оно лично уже не очень раздражает, можно это воспринимать как треш, тоже очень хороший вариант. Терминал в Симферополе за нереальные деньги, построенный для субсидируемых рейсов это жесть, весело же :lol:
Душа жаждєт, щоб довкола було менше снобів, які вказують всім що, де, як і коли писати/говорити/робити. Не цікавить Сургут-Колима - не заходиш в гілку і проскролюєш новину. А вас, судячи по тому, як ви пасетеся в гілці Аерофлоту, Росія цікавить не менше за мене)
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Snooopy »

Franek писав: 21 березня 2018, 16:33
Snooopy писав: 21 березня 2018, 16:21
Franek писав: 21 березня 2018, 14:25

Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, як львів’янин львів’янину)
А вам видимо приятно эти новости про Сургут да Колыму читать? Душа жаждет рассиии матушки?
Меня оно лично уже не очень раздражает, можно это воспринимать как треш, тоже очень хороший вариант. Терминал в Симферополе за нереальные деньги, построенный для субсидируемых рейсов это жесть, весело же :lol:
Душа жаждєт, щоб довкола було менше снобів, які вказують всім що, де, як і коли писати/говорити/робити. Не цікавить Сургут-Колима - не заходиш в гілку і проскролюєш новину. А вас, судячи по тому, як ви пасетеся в гілці Аерофлоту, Росія цікавить не менше за мене)
Пасетеся - какое не хорошее слово. Вы дурно воспитаны
Россия интересует ужасно, обожаю просто
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Orel2016 »

Аэрофлот презентовал самолет в юбилейной ливрее

Зображення

Сегодня в Шереметьево Аэрофлот провел презентацию воздушного судна в праздничной ливрее, посвященной 95-летнему юбилею компании.

Летом 2017 года был объявлен творческий конкурс «Раскрась самолет Аэрофлота».

Следующим шагом стало онлайн-голосование, которое определило топ-10 финалистов конкурса. Затем победителя из их числа выбрало жюри, в состав которого вошли члены Правления Аэрофлота.

Первое место в конкурсе заняла Екатерина Лесик. Она создала дизайн в бело-синих тонах, стилизованный под русские национальные узоры.

По эскизу победительницы конкурса был покрашен самолет Airbus A321, который носит имя выдающегося театрального режиссера Юрия Петровича Любимова.

Свой первый рейс в праздничной ливрее самолет выполнил по маршруту Москва – Ереван 4 мая 2018 года.

Зображення
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Аэрофлот (SU)

Повідомлення Tetris »

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей